Wpis z mikrobloga

Leję na aborcję, przeciętna kobieta jej ani razy w życiu nie wykona, za 2k można pojechać do Czech w razie potrzeby.Jednak dobrze mieć temat zastępczy zasłaniający poważne kwestie. Problemem jest ciągły wzrost cen mieszkań, który uniemożliwia młodym (i nie tylko) normalne życie. Rządy się zmieniają, a standardy wciąż takie same, czyli nabijanie portfeli deweloperom kosztem społeczeństwa. Przysięgam, że jak to wejdzie, to w wyborach zagłosuję na każdego, kto nie jest koalicją. Nie po to młodzi ludzie stali w kolejkach do lokali do 3 w nocy, aby dostać coś takiego.

#kredyt2procent #kredythipoteczny #deweloperka #patodeweloperka #sejm
  • 6
  • Odpowiedz
@karollq: to se glosuj, ale nie pieprz o temacie zastepczym, bo kobiety miały serdecznie dość odwlekamnia tej sprawy! A ty jako kobieta powinnaś sobie z tego zdawać sprawę, o ile nie jesteś fałszywym różowym paskiem!
  • Odpowiedz
@Sisal: słoneczko, ja mam 44 lata i trochę już w swoim życiu widziałem, więc nie pieprz mi tu o białorycerzowaniu, bo takie mam po prostu poglądy.
  • Odpowiedz
@karollq Akurat. Prawdziwym powodem jest brak chęci podjęcia odpowiedzialności i wyrzeczeń. Wolny czas to mają być podróże, Netflix & chill. Trzeba spojrzeć w lustro, zamiast wymówek.
  • Odpowiedz