Wpis z mikrobloga

Mirki, jak wygląda teraz sytuacja w Turcji?
Rozważałem Aestepool i Jack Strong ale szukam czegoś jeszcze lepszego - nawet w większym budżecie.
Jest jakiś turecki debeściak, który zrobi to np. za 2 razy więcej niż wyżej wymieni, ale lepiej?

Przeglądam Hairrestorationnetwork, ale nie mogę się na nic zdecydować...

#przeszczepwlosow #lysienie
  • 12
  • Odpowiedz
@bohlen: w Turcji pod kontrola, właśnie jesteśmy na chyba 8 albo 9 wykopowym wyjezdzie na przeszczep, jutro dobijaja kolejne Wykopki. Najlepiej znaleźć kogoś kto fizycznie był w jakiejś klinice i potwierdzi, ze jest legitna. Opinie w necie i na forach to bardzo czesto płatny marketing z agencji, które sie tym zajmuja. Zobacz #przeszczepzwykopem. Sam jestem 5 miesiecy po przeszczepie. Jaki masz Norwood? Zamkniesz sie w jednej sesji?
Mrukszachowy - @bohlen: w Turcji pod kontrola, właśnie jesteśmy na chyba 8 albo 9 wyk...

źródło: IMG_3386

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Mrukszachowy: III, IIIa. Ja akurat dość dobrze znam Stambuł i najprawdopodobniej cały wyjazd będę organizował na własną rękę.

Opinie w necie i na forach to bardzo czesto płatny marketing z agencji, które sie tym zajmuja


Z tego co widzę na tagu, to sam pracujesz w klinice - więc jaka to różnica? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szukam po prostu dobrej kliniki, nie tureckiej masówki.
  • Odpowiedz
@bohlen: spoko, wiele z klinik w Stambule jest ok i zrobia dobrze. Przy 3 lub 3a ważne jest, żeby zadbać o strefe dawcza, bo może okazać się, że za kilkanaście lat będziesz chciał robić kolejna sesje, gdyby łysienie postepowało i wypadły Ci te włosy, które masz na głowie. Uważaj tylko na zabiegi, gdzie za jednym razem beda chcieli wziac wiecej niż 5000 graftów, ale przy Norwood 3 to zapewne nie bedzie
  • Odpowiedz
@bohlen jak 4k graftow to chyba NW wyzszy niż 3? Jak znajdziesz kogoś sprawdzonego w tej kwocie to super, dla mnie akurat dr Bicer była właśnie taką opcją budżetowo pośrednią między rzeźniami 1,5k all inclusive a np. Dr Bisanga w Belgii
  • Odpowiedz
  • 1
@Dawidosz: no właśnie na konsultacji z Jack Strong Hair stwierdzili u mnie NW3 (tak też mi się zawsze wydawało) i zasugerowali przedział 3500 - 4500 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Skonsultuję się z Bicer i zobaczymy ile mi powie.
  • Odpowiedz
@bohlen: Pekiner jest jednym z najlepszych na świecie a jednocześnie relatywnie tanI (jak na topowych), tu chłopowi zrobił nw1 w zasadzie z nw4 używając zaledwie 1850 graftów a nie 4000, używanie takiej ilości jest typowe dla klinik które idą na masówke. Wpisz: "reddit pekiner" to ci wyskoczy milion świetnych rezultatów. Cena to chyba 2.5 euro za graft aczkolwiek nwm czy teraz nie będzie koło 3.
tu lista sprawdzonych doktorów
pepe998 - @bohlen: Pekiner jest jednym z najlepszych na świecie a jednocześnie relaty...

źródło: dr-pekiner-1850-grafts-6-months-v0-21fbcsje0y0b1

Pobierz
  • Odpowiedz