Wpis z mikrobloga

Jak w poprzednim meczu Bielsko-Biała była podpisana BBM to już mi coś nie pasowało, ale jak Resovia jest podpisane RZM to już w ogóle tego nie ogarniam xD niech ktoś mi to rozszyfruje
#siatkowka #plusliga
  • 7
  • Odpowiedz
@Marmite: chodzi o to, że masz RZ - Rzeszów oraz M - męski
u kobiet w Tauron Lidze jest na przykład RZK, czyli to K oznacza kobiecy.

I tak zgadzam się, jest to #!$%@? totalnie idiotyczne rozwiązanie. Niepotrzebne i sprawiające, że nawet taki głupi skrót powinien być przejrzysty.
  • Odpowiedz
  • 1
@vasos: o kurde, na to bym nie wpadł. W sensie nie rozumiem czemu rozróżniać skróty w zależności od płci, przecież to 2 różne drużyny... Jakby w obu nie mogło być RZE. No chyba jakbym włączył teraz mecz przypadkiem to bym się nie zastanawiał czy to gra Resovia czy może jednak akurat z jakiegoś powodu Rysice xD
  • Odpowiedz
@Marmite: Nikt Ci tego nie rozszyfruje. Jak się wylosuje komuś z Polsat jest tak zapisane. Niby ta literka M ma oznaczać mężczyzn ale były przypadki gdzie była literka M a w tym mieście nie ma drużyn męskich i żeńskich.
  • Odpowiedz
  • 1
@SuperGosc11: hmmm, VolleyStation jest w Polsce w miejsce Data Volley chyba dobrych parę lat, to albo niedawno tak zmienili, albo tyle lat mi to umykalo

Also

nazwa skrócona: Ass

XD
  • Odpowiedz