Wpis z mikrobloga

@O_ty_Pierunie @SynUbeka ... Nikt z tak zwanych wykopków zwykłych Kowalskich nie pozna prawdy na 100%.

A ja mam z tego ubaw... Bo ciekaw jestem ile osób które się wypowiada na temat tego konkretnego napoju od Buddy sprawdziła sobie wszystkie energetyki jakie są dostępne w sklepach:)

No ja nie chwaląc się wypiłem mnóstwo różnych przez wiele lat od tych najlepszych teoretycznie najdroższych do tych najgorszych w najniższych możliwych cenach.

I powiem wam tylko
  • Odpowiedz
@nudziarz123: to nie jest tylko opinia wykopków.. poczytaj sobie co piszą ludzie na profilu Instagrama Doze. Jadą po tym równo bo nie dość że dupy nie urywa to jeszcze drogi jak na 250 ml.
  • Odpowiedz
@Domen85 ... Ale ja tu piszę wszystko normalnie poważnie nie robię sobie jaj ani nie robię z ludzi głupków.
Wypiłem w swoim życiu tyle energetyków że mógłbym spokojnie z tego z jednej strony postawić takie które są bardzo podobne do siebie i z drugiej strony takie które diametralnie się różnią smakiem przede wszystkim.
Ale cały czas podkreślam że jest wiele energetyków do siebie bardzo bardzo podobnych.
Dlatego mówię że nie znam prawdy
  • Odpowiedz
@nudziarz123: no okej tylko Buddzie się coś odkleiło bo prawda jest taka że 90 % ludzi w PL nawet nie słyszało o nim a on cenę za energetyka wystawił jakby był co najmniej Messim albo Ronaldo 🤣 już walić smak ale cena jest mocno przesadzona. Jaki masz w tym interes że tak go bronisz?
  • Odpowiedz
Wszyscy #!$%@? kupujecie z ciekawości klauny


@straszny_cham: Nie zesraj się, każdy robi ze swoimi pieniędzmi co chce. Ja muszę sprawdzić na własnej skórze żeby się wypowiadać na dany temat. Rozumiem, że ty jesteś ten oświecony co złotówki nie wydał a już pieprzy swoje dyrdymały?

Jeśli tak to jesteś taki sam jak te tłuki co "tworzą historie" xD
  • Odpowiedz
@Domen85 ... Odniosę się tylko do ceny:
Odpowiem pytaniem:
Śledziłeś może różne ceny produktów od różnych naszych polskich youtuberów które ukazywały się w różnych sklepach w różnym czasie???
Jeżeli śledziłeś to sobie przypomnij a jeżeli nie śledziłeś to sobie poszukaj tylko to będzie trochę trudno poznajdywać teraz jakie produkty w jakich cenach i kiedy były wypuszczane przez różnych naszych youtuberów większych czy mniejszych.
I wtedy zobaczysz że ta cena za te napoje
  • Odpowiedz
@nudziarz123: nie nie śledziłem. Ale skoro wypuszcza produkt tak słaby jakościowo a kasuje za niego jak za produkt premium to o czym to świadczy? Rozumiesz już o co chodzi czy trzeba Ci to narysować?
  • Odpowiedz
@O_ty_Pierunie: Nie obrażaj Be Powera bo doze nawet koło niego nie leżał. Może do tego 250ml jest podobny, dawno go nie piłem to nie wiem. Ale be power 500ml ma zajebisty smak w porównaniu do tego scieku xd
  • Odpowiedz