Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks

Powinniśmy zalegalizować jazdę po pijaku. Jak ktoś tego nie popiera to niech nie pije przed jazdą, ale niech nie zabrania innym.


#sejm #aborcja


ale ostatnio trend jazdy po pijaku i używkach bezapelacyjnie przejęły kobiety

ty cuckoldzie
  • Odpowiedz
  • 0
aborcją nie zwiększasz szansy na zabicie innej osoby


@MvPancer: Nie da się zwiększyć szansy, która wynosi 100%. Tutaj właściwie racja. Przy aborcji zawsze ginie człowiek.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks z tego co wiem to aborcja nie dotyczy narodzonych osób więc jak chcesz zabijać człowieka.

Z ciekawości jak tam w hospicjum? Codziennie chodzisz opiekować się niepelnosprawnymi czy tylko dbasz o nienarodzonych, a potem niech se radzom same?
  • Odpowiedz
  • 0
z tego co wiem to aborcja nie dotyczy narodzonych osób więc jak chcesz zabijać człowieka.


@ipkis123: To jaki to gatunek jak nie człowiek? Można urodzić psa lub kota?

Z ciekawości jak tam w hospicjum? Codziennie chodzisz opiekować się niepelnosprawnymi czy tylko dbasz o nienarodzonych, a potem niech se radzom same?

@ipkis123: Od lat wspieram finansowo, będzie kilka tysięcy złotych rocznie tylko na te hospicja.
  • Odpowiedz
To jaki to gatunek jak nie człowiek? Można urodzić psa lub kota?


@wojtas_mks: Ładnie się doczepiłeś. Ale OK. Czy plemnik to połówka człowieka? Bo przecież nie połówka kota czy psa

Od lat wspieram finansowo, będzie kilka tysięcy złotych rocznie tylko na te hospicja.


@wojtas_mks: Nie o to pytałem. Po opiekowałbyś się niepełnosprawnym od urodzenia dzieckiem, porozmawiałbyś z jego rodzicami. Może wolontariat w grupach gdzie matki musiały urodzić martwe płody?

Wiesz,
  • Odpowiedz
  • 0
Czy plemnik to połówka człowieka? Bo przecież nie połówka kota czy psa


@ipkis123: Człowiek z samego plemnika nie powstanie.

Nie o to pytałem. Po opiekowałbyś się niepełnosprawnym od urodzenia dzieckiem, porozmawiałbyś z jego rodzicami. Może wolontariat w grupach gdzie matki musiały urodzić martwe płody?


Wiesz, przelew od lat wg wielu "załatwia sprawę".


@ipkis123: Nie, ale kontakt z takimi rodzicami mam. Personalnie i rzeczowo w takie sprawy angażuje się moja żona
  • Odpowiedz