Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś powiedzieć bo nie jestem na czasie, czy w tych projektach jest zawarte finansowanie aborcji? Sam generalnie mam to w dupie czy ktoś się będzie skrobał czy nie to jest jego sumienie, ale nie wyobrażam sobie żeby ktoś się skrobał za publiczne czyli też moje pieniadze, nie dotyczy sytuacji gdy ciąża zagraża życiu, albo płód jest zdeformowany, jest to jedyna opcja gdzie aborcja może być refundowana, w każdym innym przypadku jak ktoś się chce skrobać to niech za to zapłaci
#sejm
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@Zawsze_w_szpilkach: a ty umiesz czytać? napisałem, że aborcja powinna być refundowana gdy zagraża życiu, albo jest 100% pewności że dziecko będzie warzywem, w przypadku gdy kobieta chce się skrobać bo ją zalał mokebe na wakacjach w tunezji to niech się skrobie ale nie widzę sensu refundacji
  • Odpowiedz
@12lat25cm: Umiem czytać, Luzuj, oddychaj. Ty nie chcesz płacić za skrobanie na życzenie i nie płacisz, a ja nie chcę płacić za to, że rodzą się warzywa, których utrzymanie nawet przez kilka tygodni pod aparaturą kosztuje krocie, a płacę.
  • Odpowiedz