Wpis z mikrobloga

Nawiewniki deweloperskie

może i wpuszczają każdy możliwy decybel z ulicy nie dając ci odpocząc w ciągu dnia i budząc cię w nocy, ale przynajmniej całe powietrze z nawiewników kisi się przy suficie sprawiając że leżąc na łóżku i spiąc przy zamkniętym oknie się dusisz.

Jeden plus = jedno splunięcie na nawiewniki deweloperskie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

trza będzie zamurować i rozszczelnić okna na stałe ( ͡º ͜ʖ͡º) normalnie, jak w wielkiej płycie

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #remontujzwykopem
villager - Nawiewniki deweloperskie

może i wpuszczają każdy możliwy decybel z ulicy ...

źródło: nawiewnik-okno-pcv

Pobierz
  • 13
  • 1
@KwadratPolski: póki co jestem na wynajmie i odliczam dni do opuszczenia tego wariatkowa, zobaczymy jak będzie w następnym mieszkaniu - choć podejrzewam, że okolica będzie spokojniejsza bo teraz moje mieszkanie góruje nad lokalną ekspresówką i jest tu strasznie głośno
@villager to może po prostu wina beznadziejnych okien i umiejscowienia mieszkania, a nie nawiewników? Montowałam nawiewniki w oknach w mieszkaniu w centrum Wrocławia przy bardzo ruchliwej drodze i nie odczułam tego, żeby było głośniej niż wcześniej.
@villager: ja mam podobne, jak to gówno zdemontowalem i zakleilem taśmą to nagle wentylacja zaczęła piszczeć i sie nie da wytrzymac przy zamknietym oknie, dodatkowo każde otwarcie okna to uderzenie framugą bo jest takie podcisnienie ze wręcz wgniata okno do środka po otwarciu
  • 0
@bukszpryt: no już w cudze mieszkanie nie będę teraz inwestował bo nikt mi za to nie zwróci, ale te za 300zł miałem w poprzednim mieszkaniu i też kisiły powietrze...bez klimy która mieli powietrze będzie duszno