Wpis z mikrobloga

#nintendo #nintendoswitch #pokemon #pokemongo #gry
Gdzie kupie najlepszej jakości pluszaki z serii pokemon? Dla syna chcę gromadzić kolekcję zaczynając od podstawowych poksów, ale tego jest tyle na allegro i olx że głowa mała. Wiele jest zniekształconych, dziwnych itd. Wiem że najlepiej byłoby jechać do japonii i kupić oryginalny w pokemon store, ale niestety nie mam takiej możliwości xd

Gdzie więc najlepiej kupić lub czy jest jakaś konkretna seria która jest najlepsza?
  • 6
  • Odpowiedz
Gdzie kupie najlepszej jakości pluszaki z serii pokemon? Dla syna chcę gromadzić kolekcję zaczynając od podstawowych poksów, ale tego jest tyle na allegro i olx że głowa mała.


@LZBNZ: Oryginały z Japonii ściagnięte przez jakieś buyee albo zenmarket. Aż tak drogo nie wychodzą - szczególnie jakbyś zamówił kilka.
  • Odpowiedz
@LZBNZ w Perfectblue mają trochę tych zabawek. Oryginalne i rzeczywiste zdjęcia produktów na stronie. Jak mieszkasz w stolicy to przy stacji metro Służew możesz sam zobaczyć jak wyglądają.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Allegro zawalone jest towarem z Chin, więc jak chcesz to samo, ale taniej to szukaj na Aliexpress. A jak chcesz coś bardziej oryginalnego to tak jak mówi człowiek wyżej - oficjalny merch.
  • Odpowiedz
@LZBNZ w sumie nie raz widziałam w Carrefour i Auchan. Jakość wydawała się ok, nie były dziwnie zniekształcone, dobrze wypełnione. Jak masz możliwość to przejdź się, bo co jakiś czas jakieś widuje.
  • Odpowiedz
@LZBNZ: śmiało na aliexpress kupisz w dobrej jakości. Tylko patrz zawsze na opinie.
W PL są naprawdę drogie te pluszaki a na ali masz wszystko.
Ja swojemu kupiłem na ali i zawsze jak jesteśmy w energylandii to staram się wygrać giga wersje XD
raz niestety kosztowało mnie to 700 pln ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz