Wpis z mikrobloga

#darksouls #darksouls2 Pokonalem finałowego smoka z pierwszego DLC. Musze przyznac ze fajne to DLC. Sama wielka lokacja spodobala mi sie szczegolnie ze bylo widac tą interlokacyjność jak w DS1(skróty, łaczenie sie lokacji itp).Sami przeciwnicy tacy sobie ale mozna obok nich przebiegac wiec to na plus. Elena i smok to całkiem dobrzy bossowie. Walki były wymagajace(ale nie az tak) i to mi sie podobalo. Ogolnie niezle ale teraz chce jeszcze zajsc do tej opcjonalne lokacji gdzie jest jeszcze jedna boss walka.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostrzewtlumie - #darksouls #darksouls2 Pokonalem finałowego smoka z pierwszego DLC. M...

źródło: obraz_2024-04-11_141802615

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Ostrzewtlumie: generalnie w kazdym dlc bedzie obszar ktory jest pod coopa i na ogole one najwiecej krwi ludziom tocza. Jest chyba nawet jakas mechanika ze osoba bez dlc moze zostawic znak przyzywania przed drzwiami i byc przyzwanym tam do dlc. Tutaj wlasnie to trio do ktorego dopiero idziesz, chociaz jak ktos lubi walke ala pvp to nie jest takie straszne, podobne walki toczy sie wlasnie idac do darklurkera bo tam kazdy
  • Odpowiedz
@falwack: to byla napewno walka do zapamietania a to juz jesli chodzi o DS2 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale była spoko tylko troche ten typek co biegał w havelu za szybki jak dla mnie i trudno było ich rozdzielić. Ale walka jak najbardziej ciekawa. To DLC mi się nawet podoboło.
Drugie tez jak na razie nie jest złe. Został mi juz tylko boss ze wspomnienia. Niebieskiego demona
  • Odpowiedz