Wpis z mikrobloga

@Zapaczony Bez przesady. Nie dajmy się zafiksować.

@ciapatyplisdontbrejkmajhart jeśli czujesz, że jest Ci potrzebne to jak najbardziej spoko. Czytałem, że w celach terapeutycznych podaje się ludziom z depresją nawet w odstępie tygodniowym. W każdym razie 2-3 tygodnie to taki już wystarczający odstęp aby znowu zadziałały z właściwą dla siebie mocą. Jak jesteś cierpliwy to miesiąc jest spoko, generalnie tak jak wspominałem na początku - zdaj się na instynkt nie zapominając przy tym
  • Odpowiedz
@ciapatyplisdontbrejkmajhart: spokojnie po 2 tygodniach można. Swoją drogą Ty nie bierzesz żadnych supli czy leków? Bo narzekałeś że grzyby słabo kopią, może tutaj bym szukał przyczyny?

@Zapaczony
Mi tak się wydaje, że można je szanować i bez czekania 3 tygodnie lub dłużej. Czasami sytuacje życiowe wymagają elastyczności
  • Odpowiedz
@ciapatyplisdontbrejkmajhart: a nie pisałeś czegoś o błękicie xxx?

Hmm kakao moim zdaniem już może mieć jakiś wpływ przez PEA, które niby aktywne bez Blokady mao nie jest, ale praktyka pokazuje co jest innego.

A jak grzyby spożywasz to też to kakao jesz?

Dodatkowo paradoksalnie wiec niż dawka może zrobić odpowiednie S&S. W postaci muzyki, ciemnego pokoju, kadzidełek, medytacji, odcięcia się świata mediów, internetu etc.

Dużo by można było o tym pisać.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: codziennie spożywam, ogólnie to kakao spożywam już kilka lat praktycznie codziennie, ale mogę odstawić np. na dzień-dwa wcześniej włącznie z błękitem, błękit stosuje dopiero od jakiegoś miesiąca a już znacznie wcześniej miałem pierwsze próby z grzybkami i efekty były takie jak wcześniej opisywałem ostatnie spożycie :P
  • Odpowiedz
@ciapatyplisdontbrejkmajhart: jaki to w końcu błękit jest. Weź mi napisz dokładnie jaki on jest. Bo są dwa i może jesz niewłaściwy.

Jeśli tej co niby imao jest to może z tym kakao wchodzi w interakcje oraz z grzybami.

U mnie imao w postaci moklobemidu dawało bardziej trzeźwego tripa i trudniej było o ego death czyli to po co brałem grzyby.

A jakie masz S&S podczas tripa? Jakiej muzyki słuchasz?

Niby to
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: grzybki to mazatapec, zostało mi jeszcze 6,5g i zamierzam je wrzucić, najwyżej za niedługo kupię sobie jakieś mocne typu ape i wyhoduje, ale to zobacze

błękit metylenowy ten prawidłowy, ciemnozielony proszek, nootrop

a jeśli chodzi o s&s to w ciemnym pokoju, jednak ostatnio było bez muzyki bo nie miałem słuchawek naładowanych, ale teraz zadbam o wszystko
  • Odpowiedz
@ciapatyplisdontbrejkmajhart:

błękit metylenowy


Czyli poprawny, ale jeśli chodzi o to czy jest on iMAO to bym polemizował, potrzebne źródło.

Za to podobno jest antyoksydantem i #!$%@? wie czym. Może on po prostu blokuje działanie psylocyny i psylocybiny, wpływając na jej metabolizm blokując go lub modyfikując.

Spróbuj przed tripem 24-48h off kakao i ten błękit i daj znać czy grzyby zadziałały jak powinny.
  • Odpowiedz