Wpis z mikrobloga

Mireczki, z #emigracja #uk byłby ktoś w stanie doradzić co do cen #wykonczenia?

Potrzebuje zrobić podłogę, wymiana z wykładzin na panele winylowe.

Całość to ledwie 25 metrów. Najpierw wycena z jednego miejsca na £2400 z materiałami, wydawało się mega dużo.
Potem losowy gość który robił nam inna robotę deklarował że może założyć za £600 więc kupiliśmy materiały za £800, całość miała wyjść około 1400 więc dużo taniej niż ta pierwsza wycena. Niestety gość przepadł i przestał odpisywać.

Trzecia wycena na £1800 za montaż plus dodatkowe materiały na podkład - plyty ze sklejki pod spód. Także całość znowu £2600 łącznie z panelami które już mamy.

Także podsumowując trzy wyceny, dwie zbliżone, jedna niższa ale nigdy nie doszła do skutku plus gość wgl nie analizował co zrobi i jak. Nie wiem czy szukać czwartej wyceny czy już się pogodzić ze ceny usług tutaj są wysokie.

#edynburg #szkocja #kiciochpyta #remontujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@Buntro: Pogódź się, z tym że ceny usług są wysokie. :/ Roboczo godziny się liczą, a są dramatycznie wysokie. Dwie osoby X dwa dni robocze? X pewnie 25£+ za godzinę. A od czasu brexitu brakuje specjalistów w wykończeniówce.
  • Odpowiedz
@Buntro: 2 lata temu: zerwanie paneli i polozenie nowych w przedpokoju, kuchni i salonie (okolo 40m2) kosztowalo £1400 + materiały. Ceny za robocizne zaczynaja sie od £200 / osobe / dzien
  • Odpowiedz
@Buntro: Trzy lata temu u mnie gość ułożył za £10/metr na całym piętrze (50m2). Zrobił w jeden dzień. Materiał kupiłem osobno. Myślę, że 20/m obecnie to ok cena, i za tyle bym szukał. Więcej niż 500 nie powinieneś dać.
  • Odpowiedz
@Buntro ten od ruchania milfow ma tym razem rację, odpal sobie YouTube, kup potrzebne narzędzia i sam zrób. Panele to chyba najłatwiejsza sprawa jeśli chodzi o remonty. Jakbyś bliżej mieszkał to bym Ci to w weekend i za 300 zrobił ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dudustd: ma racje. Czyli de facto milfiacz ma racje. Chyba ze chcesz wymieniac skirtingi no tutaj to sie naprzeklinasz ale to naprawde pozwoli ci sporo kasy zaoszczedzic nauczysz sie czegos a nie zmarnujesz weekend przy netflixie. Dasz rade doroboty
  • Odpowiedz