Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem po kim wy tacy chytrzy jesteście. Normalnie psy ogrodnika, sami nie kupicie i jeszcze chcecie żeby inni nic nie kupili. Ja osobiście skorzystałem z bk2 i z racji tego że się skończył nie widzę nic złego w bk0. Niech inni też coś z tego rozdawnictwa mają. Kasę i tak #!$%@?ą a tak to przynajmniej część ludzi skorzysta.

#nieruchomosci
  • 23
  • Odpowiedz
nie daja sobie wciskac kitu


@umcumcumcbejbe: No właśnie dali sobie wcisnąć antyrządową propagandę. Wykopki to są debile. Przy bk2 pisali że to kapiszon i nie ruszy cen. Wywalił w kosmos tak że żeby kogokolwiek było stać wprowadza się bk0. bk0 jest lepiej przemyślany i skonstruowany. Nie wywali cen tak jak kolejny raz MYLNIE wieszczą wykopki. Spotkamy się za rok gdy okaże się że wzrostów nie było lub były marginalne.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: Sam jesteś przykładem jak ten program był szkodliwy - ten program miał być skierowany do ludzi o niskich dochodach na potrzeby pierwszego mieszkania, a nie do zamożnych, którzy sobie sfinansują domek za mieszkanie babci i rządowy kredyt.
  • Odpowiedz
@cyk21: A kto powiedział że ja nie mam niskich dochodów? Gdyby nie ten program to zamiast raty 1,6k płaciłbym prawie 3k. Do tego dolicz czynsz i opłaty. Kupa kasy. Na dom to będzie mnie stać najwcześniej za 10 lat (a łącznie z żoną mamy >15k w powiatowym) ledwo nas stać było teraz na mieszkanie
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WielkiPowrut88: A potem będzie płacz że burger w maczku 60pln a obiad w knajpie 200pln za osobę.
No ale przynajmniej będziesz miał na papieże wyższy numerek przy cenie mieszkania xD
  • Odpowiedz