Wpis z mikrobloga

  • 7
@Wariner Pewnie dlatego że chcą nas przygotować na wyeliminowanie białego mężczyzny.Wiekszosc tych reklam to murzyn i białą kobieta.Jesli nie domyślasz się o co chodzi że w naszej kulturze wszędzie pchają pigmentododatnich gdzie jest ich bardzo mało,to do pomyślenia może ci dać rozporządzenie unii o relokacji emigrantów.A jak nie to żyj dalej w krainie różowych słoni. #bekazlewactwa
  • Odpowiedz
@zd4n14: #!$%@?ąc od heheszkow i teorii spiskowych, to dlaczego nie można dla nas Polaków, zrobić dedykowanych reklam? Bo korpo będzie musiało wydać dodatkowe 15 USD? Czy może się nami jako rynkiem nie przejmują? Jeśli nie przyjmują się polskim rynkiem, to dlaczego prowadzą tutaj swoje biznesy?
  • Odpowiedz
  • 2
@zd4n14 No ale na czym to „programowanie społeczne” ma niby polegać? Naprawdę sądzisz, że dziewczynka, która obejrzy ileś tam reklam i zdjęć par czarny mężczyzna + biała kobieta, później jako nastolatka/dwudziestolatka z automatu ściągnie majtki przed każdym murzynem?

I kto niby miałby na czymś takim zyskać?
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT tzn jeszcze kilka lat temu reklamy znanych marek były inne np w Londynie czy Francji i u nas.Pierwszym który zaczął forsować u nas nową modę był BNP Paribas.
Była nawet jakaś gownoburza o to ogólnonarodowa z tego co pamiętam.
Sęk w tym że widząc jakieś reklamy TK Maxx np u nas jeszcze kilka lat temu nie było pigmentododatnich a np będąc u znajomych w Londynie w tym samym czasie byli.Wiec wnioski
  • Odpowiedz
  • 1
@Wariner jest to gotowanie żaby.Nie mam czasu się rozpisywać ale dużo ludzi rozumie o co chodzi.Szczegolnie patrząc na kraje które mocno żałują wpuszczenia ludzi nieprzygotowanych cywilizacyjnie na życie w Europie i chcących och relokowac.
  • Odpowiedz
@zd4n14: rozumiem twoja wypowiedź, ale w dalszym ciągu nie uzyskałem odpowiedzi.

Dlaczego dla Polski nie da się przygotować osobnej kampanii?
Nie opłaca się?
To dlaczego owe firmy są obecne na polskim rynku, skoro im się nie opłaca tu być?
Dlaczego do krajów azjatyckich i arabskich da się?
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT Dlatego że Polska jest w Europie i jest to moim zdaniem większą kampania żeby przygotować kraje do relokacji emigrantów z krajów które żałują ich przyjęcia.Robia to głównie marki ze Szwecji Francji Niemiec.
Nie chodzi o to że im się nie opłaca tylko o to że ktoś nad tym wszystkim czuwa.Takie jest moje zdanie.A dla tych co piszą beka z prawactwa to zobaczymy jak będziecie się śmiać jak będziecie mieli strefy ko
  • Odpowiedz
@zd4n14: a nie no, jak tak to okej. Witajmy niereformowalnych ludzi, co się złego może stać oprócz zwiększonej liczby gwałtów i przestępstw.
  • Odpowiedz
@G06DbT:

Dlaczego dla Polski nie da się przygotować osobnej kampanii?


Bo normalni ludzie nie dają #!$%@? o to czy w reklamie jest murzyn czy biały Amerykanin, nikomu nie chce się robić nowych reklam żeby jakieś rasistowskie bezmózgi z Polski którzy i tak raczej nie kupią produktu byli zadowoleni.

Jak sobie to wyobrażasz, w boardroom Adasia będą dyskutować że na Polskę trzeba czystą rasowo reklamę bo Polacy to rasiści i nie zdzierżą
  • Odpowiedz
@McWozniak: ja nie jestem rasistą, a zauważam takie rzeczy.

Powiem nawet więcej, pracuje z czarnymi, i to są fajni kolesie, można nawet z nich pożartować.

Jednak Polska to w dalszym ciągu społeczeństwo homogeniczne, i widać takie rzeczy jak promowanie ludzi o innym kolorze skóry.
  • Odpowiedz