Wpis z mikrobloga

@lukasz5801: jak RAZR? xD Miałem kupić ale znajomy mi odradzał. Ułożenie ala moje tylko ja mam mega syf na biurku i dwa takie same monitory xD dostałbym szału jakby się różniły i ofc overpirced podkładka (miałem qck) w Action masz za 11zl taką samą prawie. jak ta Ci się rozleci to polecam. Co to za pasek z boku? Zwykły windowsowy?
  • Odpowiedz
@lukasz5801: Jakbyś zmieniał, to poszukaj cieplejszego wzmaka. K702 same w sobie są dość analityczne, a zimny wzmak tylko to pogłębia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja moich używam z SMSL M500 i jest miód. Ogólnie K701/K702 używam już dobre 15 lat, IMO najlepsze słuchawki w tym przedziale cenowym.
  • Odpowiedz
  • 0
@The_Rainman: razr spoko tylko musze wymienić szkło ochronne, bo się od tego zamykania i otwierania wyrobiło :D Mój 32 calowy monitor na początku kosztował 4k więc trudno mi było dokupić drugi :D Zresztą ten jest tylko podglądowy, bo i tak planuje na górę dac 50 calowy od acera oleda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ademu zmieniałem monitor z pionu na poziom i jeszcze nie zdążyłem zmienić położenia windowsa
  • Odpowiedz