Wpis z mikrobloga

Babska to straszne atencjuszki. Znam taką jedną - pracuje jako barmanka, szczupła, nawet ładnawa. Ilość typów jaka jednego wieczoru ją próbują bajerować, zagadywać, proponować jest ogromna, dosłownie sperma i atencja wylewa się z każdego miejsca w którym owa ładnawa koleżanka się pojawi. Myślicie że jej mało? Otóż nie. Prowadzi roznegliżowanego instagrama, gdzie głównie wstawia na relacje zdjęcie swojego ciała ( bez twarzy ), albo prowadzi Q&A ze swoimi zdjęciami w odpowiedzi. Oczywiście odpowiada tylko na spermiące pytania w stylu 'jesteś taka śliczna i inteligenta', 'masz chłopaka?' oczywiście baba twierdzi, że chłopaka niema, bo to tylko ograniczyłoby ją do jednego.
No masakra. chciałbym jeden dzień przeżyć jako taka laleczka i zobaczyć jak to jest dostawać tyle atencji, że nie jesteś w stanie tego udźwignąć.
#logikarozowychpaskow #kobiety #polki #atencyjnyrozowypasek #tinder #blackpill #redpill
waybach - Babska to straszne atencjuszki. Znam taką jedną - pracuje jako barmanka, sz...

źródło: 01-3

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@waybach: to ma również uzasadnienie biologiczne. Wiele gatunków samic to atencjuszki. Np. Samice niektórych ptaków wybierają partnera na podstawie tego jak tańczy. Siedzi sobie taki ptaszysk0 na gałęzi i reszta samców spermi do niej przez taniec i ona sobie wybiera który może ją pokryć. W każdym razie dziwi mnie u kobiet brak instynktu samozachowawczego. Tak jak u facetów tylko kilka % to spermiarze tak u samic mam wrażenie że 90% nie
  • Odpowiedz
@waybach: co najlepsze facetów męczy taka atencja, przynajmniej tak twierdzi mój kumpel chad. A on nie ma socjali tylko męczy go jak laski go komplementują ja zywo, wypisują żeby się spotkac, czy nawet zaczepiają na żywca
  • Odpowiedz
dosłownie sperma i atencja wylewa się z każdego miejsca w którym owa ładnawa koleżanka się pojawi.


@waybach: Ok, ale przecież to nie jest wina tej laski a tępych mężczyzn nieumiejących się kontrolować.
  • Odpowiedz