Wpis z mikrobloga

Dwa pytania:
-Jak teraz najlepiej kupować scaraby w bullku? Tylko nie cały stash wypełniony syfem, tylko chodzi kupowanie hurtowo jednego typu skaraby
-Te mapy t17 na jakiś ujowych modach, albo nawet białe, są trudne? Bo mam jedną i bym odblokował 5slotowy stół na mapy. T16 bez problemu robię
#pathofexile
  • 10
  • Odpowiedz
@marv0oo: do bulk to tylko tft, to prędko niczym nie zostanie zastąpione
t17 mogą być tylko rare, potrzebny jest gigadef, bo nie da się tego przedpsować
  • Odpowiedz
  • 0
@Alray: no to niebieską, czy tam żółtą z najbardziej śmieciowymi modami. Chodzi mi tylko o odblokowanie lepszego stołu. A jak już mam mapę, to wolę sam zrobić, zamiast płacić komuś za samo odblokowanie
  • Odpowiedz
@marv0oo: przeskok z t16 na t17 jest w uj wysoki, jak chcesz koniecznie solo robić, to w atlasie nodki na shrine, niko i hucka, a na dodatek weź sobie scaraby na to, że 50% szans na nie zużycie portalu i najłatwiejsza to jest fortress
  • Odpowiedz
@marv0oo: t17 nie mają śmieciowych modów takie jest ich założenie i mogą być tylko żółte, bo możesz rolować tylko chaosami, scouring na nie działa
  • Odpowiedz
@marv0oo: no zigguart akurat to chyba najgorsza, bo tam walczysz z catariną i ona praktycznie one shoty wali jak nie unikniesz i na dodatek masz dot dmg i bez wysokiego regenu hp szybko padniesz i na dodatek masz 3 fazy z nią
  • Odpowiedz
@marv0oo: poszukaj w ustawieniach i odblokuj sobie odpowiednie kanały, na każdą trejdowaną rzecz masz osobny kanał na sell i buy
kanały i role > przeglądaj kanały > bulk-scarabs-wts-nsc
  • Odpowiedz