Wpis z mikrobloga

  • 2
@Arbuzlele jakiś czas temu miałem taką sytuację. Specjalnie kupiłem napęd DVD do PC bo chciałem zagrać w BG. Okazało się, że win 10 nie ogarnął starej wersji i i tak skończyło się na kupnie BG:EE i ściągnięciu przez neta...
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: miałem tak ostatnio, specjalnie kupiłem sobie napęd zewnętrzny, żeby zainstalować grę z płytki dołączanej do gazety.
Po zainstalowaniu okazało się, że gra jest strasznie #!$%@? a ja uwielbiałem w nią grać bo nie było nic lepszego
  • Odpowiedz
weź, ostatnio musiałam kupić przelotkę z USB c na mini Jack


@moll: często jak potrzeba na szybko taki dynks to mocno przesrane bo w marketach sam totalny szrot
  • Odpowiedz
@moll: ja też se z ali zamówiłem, to mi ktoś ze skrzynki #!$%@?ł( ͡° ͜ʖ ͡°) to trip po mieście i kupiłem straszne gówno za 2 dychy bo nic innego nie było
  • Odpowiedz
w czym problem - kupujesz sobie czytnik płyt na usb


Pewnie w podobnej cenie co nowy napęd CD/DVD wyjdzie kupno retro PC/Laptopa i wtedy też będzie pewność że gra zadziała na starym systemie bez patchowania jeśli w ogóle ktoś zrobił patch do jakichś bardzo niszowych gier.
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: przypomniało mi sie że kiedyś dało sie tak wsadzić płytke, zainstalować i po prostu grać w gierke bez żadnego ścierwa typu steam czy jakieś ubisofty ea gówno #!$%@? muje #!$%@? epik games czy inne syfy typu GOG od tych cweli z wiedźmina
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: w pierwszej chwili pomyślałem o torrentach lecz mimo posiadanej kopii wraz się udostępnia. Zatem jak zdobyć legalnie cyfrową kopię gry (albo muzyki, filmu) posiadając oryginał na nośniku?
  • Odpowiedz