Wpis z mikrobloga

Cześć Wszystkim, noszę się z zamiarem zakupu Galaxy Watch 5 pro, głównie ze względu na pojemność baterii. Ale tu pytanie czy brać z LTE czy bez? generalnie nie wiem czy mi się przyda LTE, myślałem o tym głównie dla spotify, ale playlisty mogę pobrać. Ktoś ma? Jakieś opinie i przydatne funkcje wersji z LTE?

#samsung #galaxywatch #smartwatch
  • 3
  • Odpowiedz
LTE w zegarku jest fajne jak chcesz iść pobiegać, na rolki, czy na basem. W innych przypadkach chyba zawsze mam telefon przy sobie. Więc musisz sobie odpowiedzieć na pytanie jak często będziesz chodzić bez telefonu.
  • Odpowiedz
@JaroKacz ja kupiłam rok temu bez LTE, ale gównie dlatego, ze mam w Plusie karte sim, a tam kazali mi kupic inna karte sim by moc korzystac z LTE w zegarku, wiem ze rok temu nie wszyscy mieli mozliwosc uzywania tej samej karty na kilku urzadzeniach, chyba orange ma. Nie widzi mi sie placenia 2x za abonament, tymbardziej ze po roku stwierdzam ze lte w zegarku nie jest mi potrzebny
  • Odpowiedz
  • 3
@doneczka: kupiłem bez LTE, mam abonament w orange i za ekstra kartę eSIM z tym samym numerem co mam musiałbym dopłacać co miesiąc 9zł, nie widziało mi się dopłacanie co miesiąc 9zł, za coś w co wątpię że wykorzystam, korzystałbym tylko przy bieganiu do słuchania muzyki prosto z neta, ale mogę sobie pobrać w spotify na telefon playlistę i mam to samo więc to przeanalizowałem i kupiłem bez LTE. Niby 9zł
  • Odpowiedz