Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja, mam duży balkon który jest cały zabudowany oknami, ale przed nimi na jego zewnętrznej stronie są normalne barierki. Myślicie że nie będzie problemu powiesić jednostkę zewnętrzną na tych barierkach z boku balkonu? Po tej stronie miałbym swoje okno i jakieś 3m do balkonu sąsiada.
Z jednej strony wciąż byłoby to na moim balkonie a nie na elewacji budynku, ale z drugiej trochę by wystawało poza obrys balkonu

#klimatyzacja
  • 4
  • Odpowiedz
Jednak nie chodzi mi o żadną jałmużne od kilku dni mam problem próbowałam wysłać do Polski paczkę przez firme przesylkarka.pl jednak kurier się nie pojawił sprawa ciągnie się od blisko tygodnia, dziesiątki maili, numer telefonu regionalny bo nie mógł być polski, dalej nie pomogło. Kolejnym razem chcieli aby kurierowi wysłać pinezke również nie pomogło od kilku dni wgl nie mogą sk


@mar-v-son: Pytanie do spółdzielni najlepiej zadać. Znajdzie się jakiś uczynny
  • Odpowiedz
  • 0
@kuncfot: @poznanfoto byłem ciekaw czy ktoś miał podobny przypadek, skropliny mają być tak załatwione by nie kapać sąsiadom , przyznam też że trochę się obawiam, że mogą powiedzieć nie bo nie i wtedy odpada mi całkowicie klimatyzacja bo trzymać tą jednostkę na zamkniętym balkonie to mija się z celem.
A tak w ogóle pytanie w stylu "kolega pyta" ( ͡° ͜ʖ ͡°) założenie klimy bez zgody spółdzielni
  • Odpowiedz
@mar-v-son: Najśmieszniejsze jest to że teoretycznie mogą nakazać Ci demontaż - jaką to ma moc prawną nie wiem. Ale z drugiej strony skoro mogą Cię wywalić z własnościowego mieszkania za nie płacenie składek za tych bezużytecznych patałachów to coś może być na rzeczy. Ja kupowałem mieszkanie kilka lat temu, świeżynka, przez pierwsze półtora roku absolutnie nic się nie zadziało - ani sprzątanie ani nic, nikt się nami nie interesował. Nawet nie
  • Odpowiedz