Wpis z mikrobloga

Witam, opiszę sytuację, która miała miejsce wczoraj w Cieszynie woj. Śląskie, tuż przy granicy z Czechami. Piszę z anonima, aby nikt nie powiązał mnie z tą sprawą.
Popołudniu byłem na spacerze z żoną i ze znajomymi. Była piękna słoneczna pogoda, na niebie ani jednej chmurki. Podczas jego trwania ok. godziny 16:30 spotkaliśmy starych znajomych, których nie widzieliśmy dobry rok. Zaproponowałem, że pójdziemy na kawę i ciastko w okolice cieszyńskiego rynku. Po około godzinie zorientowałem się, że robi się już dość późno i muszę pilnie zadzwonić do pracy (nie chce zdradzać szczegółów, bo łatwo ktoś znajomy mógłby mnie rozpoznać, a tego nie chcę). Odszedłem więc około 100-150 metrów od knajpki w której piliśmy kawę, aby porozmawiać przez telefon, rozmawiałem z szefem, w trakcie wszedłem do bramy pobliskiej kamienicy, aby nie stać na chodniku i nie blokować ruchu i nagle...przeniosłem się w czasie. Zobaczyłem wir i wylądowałem w mieście, które dość szybko rozpoznałem - nie, nie był to Cieszyn. Był to Nowy Jork, ale nietypowy, bo...stały w nim jeszcze wieże World Trade Center. Serce biło mi jak szalone, jeszcze pół minuty wcześniej stałem 8 kwietnia 2024 na chodniku w Cieszynie, a teraz byłem w...Nowym Jorku jakieś 20 kilka lat wczesniej. Analizując to co się właśnie dzieje, nagle usłyszałem olbrzymi huk samolotu, który przeleciał nad moją głową, już wiedziałem co będzie później...po kilku sekundach z całym impetem uderzył w oddaloną ode mnie o dobre kilka kilometrów jedną z wież. Wiedziałem, że za chwilę będę świadkiem kolejnego uderzenia...ale nagle znów zobaczyłem ten wir, obraz przed oczami zaczął się mydlić i po ułamku sekundy znów byłem przed kamienicą w Cieszynie. Nie wiedziałem co powiedzieć. Telefon trzymałem w ręce, jednak z zakończonym połączeniem. Szybko pobiegłem do żony i znajomych, ale nic nie powiedziałem, po prostu nie potrafiłem. Minęła niemal doba od tego wydarzenia i nadal nie wiem co się stało i jak do tego podchodzić. Dodam, że nie pije alkoholu, ani nie zażywam żadnych substancji.
#paranormalne #niewiemjaktootagowac ##!$%@? #gruboalbowcale
  • 4
  • Odpowiedz