Wpis z mikrobloga

@osoba-huopska: no tak, bo nie wolno krytykowac Tuska.
Ja mu pluję w twarz za ustawę BK 0%.
A popatrz na moje wpisy jeszcze sprzed kilku dni.
Literalnie spuszczałem sie nad Tuskiem.

Po prostu nawet dupa ma swoja cierpliwość i nawet taki zagorzały zwolennik KO jak powie w końcu 'DOŚĆ'
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: jesteś pożytecznym idiotą pisu i spekulantów


@wypopekX: wy naprawdę jesteście gorsi od konfiarzy i kucy!

Jak te 12-13 lat temu przestałem kochać korwina, to kuce nie wyzywały mnie od pożytecznych idiotów.
Widać kuce maja więcej wyrozumiałości co do zmiany poglądów niż uśmiechnięci Polacy.
  • Odpowiedz
@osoba-huopska: kiedy wy zrozumiecie ze ludzie glosujacy na KO to w wiekszosci nie #!$%@? fanatycy jak Ty czy jak beton pisu tylko normalnie myslacy ludzie XD krytyka i sznur za ten prgoram nalezy sie hetmanowi jak psu buda XD
  • Odpowiedz
@osoba-huopska Ale beka, szmatecki hahahahhah, mistrz komedii.
Wymiotować się chce widząc od kilku miesięcy te same wpisy pod każdym postem krytykującym nową "lepszą" władzę przy korycie. Jesteście taką samą sektą jak pisowcy, prawda boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kiedy wy zrozumiecie ze ludzie glosujacy na KO to w wiekszosci nie #!$%@? fanatycy jak Ty


@Klepajro: jak powiesz nam jak to wyliczyłeś i na jakim badaniu się oparłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja ci powiem że to w większości ten sam beton, co teraz? Nasze słowa mają tą samą wartość.
  • Odpowiedz
Po prostu nawet dupa ma swoja cierpliwość i nawet taki zagorzały zwolennik KO jak powie w końcu 'DOŚĆ'


@Fingolfin89: Ale czemu mam mówić dość? Jadą z pisem? Jadą. Wyroki się wypią? Sypią. Mam ubolewać bo mieszkania w centrum Warszawy, w najtańszym kraju w europie, wypchanym po brzegi wykształconymi ludzmi z językiem angielskim, nie kupisz sobie mieszkania za m2/najniższą krajową?
  • Odpowiedz