Wpis z mikrobloga

  • 11
@open_or_die: ja to rozumiem. Ale są osoby, które nie zrozumieją. Cena do zapłacenia powinna być wyszczególniona, a nie podawane pół ceny z dodatkowymi adnotacjami. O to mi chodzi.
  • Odpowiedz
@Maaako: No pewnie. Jeszcze całkę niech policzy w sklepie to będzie wiedział ile za jedną puszkę napoju zapłaci. Produktem, którego nazwa jest wyszczególniona wyżej jest dwupak napoju, a tu zonk cena dotyczy jednej puszki. Pluję na ten złodziejski sklep. Ktokolwiek tam chodzi nie ma do siebie szacunku i lubi być łatany w dupsko na sucho. Cenówka ma być przejżysta, tyle za sztukę, a jak promocja to tyle. Jakoś Lidl nie ma
  • Odpowiedz
Kłania się czytanie ze zrozumieniem


@Maaako Dokładnie to samo mówię wszystkim którzy mówią że zostali naciągnięci. Wszystko zawsze jest w regulaminie czy umowie.
Co z tego że czasem ma 30 stron, czy dostępny jest u kierownika w szufladzie. Wystarczy czytać ze zrozumieniem.

Ja przez #!$%@? cenowki i drobny druk nie chodzę do Biedronki. Lubię czytać książki, a nie drobny druczek karki co jest 3 metry ode mnie
  • Odpowiedz
@ipkis123: Generalnie o problemie ceówek w biedrze mówią ludzie w przedziale 20 - 40 może do 45 roku życia (Moja opinia), natomiast zastanawiam się co by było gdyby przygotować jakiś gotowy formularz do druku, wstawiać do niego losowy produkt z ogólno dostępnej gazetki i wysyłać tysiącami sztuk w postaci tradycyjnej korespondencji do Uokik - Może jakby zostali zasrani korespondencją to wreszcie coś by z tym zrobili.

Ps. nie mówię o tym
  • Odpowiedz
@melekhov dla mnie jeszcze śmieszniejsze jest to, że jak weźmiesz produkt z tego typu promocji do czytnika to tam też masz podaną cenę przy zakupie X sztuk XDDDDDD
  • Odpowiedz
@Maaako: no centralnie! Czytam od jakiegoś czasu jak wypoki płaczą i sapią, bo kuźwa czytać nie potrafią. Niepojęte jak spada na pysk poziom inteligencji ludzi :(
  • Odpowiedz
@CeasingDig40K ale z ciebie tłuk, pracujesz w Jeronimo czy o co chodzi? Przecież to dość normalne, że jeżeli sklep sprzedaje 2-pak to powinien podać cenę za 2-pak.
To co robi biedra to jest jawne żerowanie na tym, że ktoś nie doczyta tekstu małym druczkiem.
  • Odpowiedz
To co robi biedra to jest jawne żerowanie na tym, że ktoś nie doczyta tekstu małym druczkiem.


@nosfebartu: No i rozwiązaniem tego jest nauczenie się czytać ze zrozumieniem. Mnie też się ta taktyka średnio podoba ale trzeba być chyba niepełnosprawnym, żeby tego nie ogarnąć.
  • Odpowiedz
  • 12
@CeasingDig40K: kupując coś mam mieć podaną pełną kwotę, jaką za to zapłacę. Lidl podaje: cena za masło 1+1 gratis 5,49, czyli zapłacę 5,49 zł za dwie kostki masła łącznie, a nie 5,49 x 2. Rozumiesz tę subtelną różnicę? Biedronka to chlew obsrany gównem. Change my mind.
  • Odpowiedz