Wpis z mikrobloga

@stanley___: czasem jak mnie #!$%@?ą to się odwołuję od decyzji bota dalej, wyjaśniając dlaczego to fejk (najlepiej z dowodami) i przy okazji grzecznie sugerując, że Vinted w ten sposób współpracuje z oszustami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stanley___: kolejny krok po zgłoszeniu: dostajesz z automatu odpowiedź, że zajmą się tym w ciągu 5 dni roboczych, a potem dostaniesz powiadomienie, że artykuł został sprzedany/usunięty i nic nie mogą już zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stanley___: Nie kupować!


@stanley___: tak z ciekawości: poza kwotą, co tam jest takiego podejrzanego na pierwszy rzut oka? Zupełnie nie miałem nigdy styczność z perfumami CH, bo mnie nie interesują zupełnie, a może ostrzegę znajomych na przyszłość.
  • Odpowiedz
  • 0
@theicecold: Wspomniany nr bath który wskazuje na produkcję z roku 2021. Powinien też znajdować się bardziej z boku a nie pośrodku. oraz folia na spodzie - w ogłoszeniu jest niechlujnie sklejona a w oryginale dodatkowo jest jakby okrągły stempel, odcisk - jak na zdjęciu poniżej (tu nowa wersja NYC ale zasada ta sama). Mnóstwo takich podróbek starej wersji lata w handlu co już samo w sobie budzi podejrzenie bo takich egzemplarzy
stanley___ - @theicecold: Wspomniany nr bath który wskazuje na produkcję z roku 2021....

źródło: cff3f52e443291cd11ce9f2c641e

Pobierz
  • Odpowiedz
@theicecold: Perfumy kupować od znanych, pewnych sklepów a przy zakupie unikatów należy zachować szczególną ostrożność.


@stanley___: to się zgadza, ja odlewki kupuję od sprawdzonych mirków, a perfumy głównie z Notino, ale wiesz jak to jest, jakiś ziom zobaczy tester Saważa za 129 zł i kupi, bo przecież nie wie.
  • Odpowiedz