Wpis z mikrobloga

@robert-kuzba: system rankingowy próbuje znaleźć Twoją prawdziwą rangę, nie ma co się złościć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak serio to na takim MMR jak masz pojęcie o grze to musisz pingować cały team co dokładnie ma robić bo inaczej nawet przy gigantycznych przewagach można grę na lajcie #!$%@?ć - najprościej robić to z Jungli bo kontrolujesz objectivy i ludzie muszą się Ciebie słuchać. Grając Garenem mają odgórnie
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: Dobieranie ludzi po dywizji i umiejętnościach nie istnieje, ja wczoraj grając z goldami dostałem typa z pierwszym rankedem na koncie.
Kto dostaje więcej takich przegrywa, umiejętności nie mają znaczenia.
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: grasz na topie wiec masz potencjał na bycie 3 lvl do przodu zawsze, budujesz hullbreaker na 2-3 item i jestes nie zabicia na sidzie. Nie jestem couchem nie potrafie tlumaczyc jak grac w ta gre, ale prawd jest taka mordko, ze jak nie dajesz rady kierować gry w goldzie to jestes w goldzie . Bo roznicy miedzy platyna a goldem nie ma zadnej
  • Odpowiedz
  • 0
@Xinnoth: @vincivinci123 właśnie gram flexy i dobiera mi ludzi z platyny/emeralda.
I z całą surowością muszę stwierdzić, że platyna/emerald to większe nieogary niż silvery xD.
W silverze freezowanie linii, lasthitowanie, gankowanie. W platynie typy co nawet nie wiedzą, że od samego początku trzeba harassować np. Nasusa i robić objective w jungli. O grze na linii nie wspomnę.
Czyli to prawda, że silvery to stare wyjadacze, co spadły przez nieaktywność w grze,
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: ciężko zgodzić się z taką hipotezą - często między silverami nie ma jakiś gigantycznych różnic w samej mechanice gry już w tych czasach. Problem jest najczęściej w nierozumieniu jak wygrać samą grę, jakie ryzyka podejmować a jakie nie - nie bez powodu gracz z emeralda/diamenta na luzie wyjdzie Tobie z bronze/silver/gold z 80-90% win ratio.

Nie zmienia to faktu, że często ludzie w platynie/emeraldzie trollują i grają na poziomie silvera
  • Odpowiedz