Wpis z mikrobloga

#gdynia #trojmiasto #polskiedrogi
w tej gdyni to wiadomo bawicie się w miasto ale dzisiaj to przeszliście samych siebie, prawa jazdy wyciągnięte z czipsów i odpie.....cie kubicę na drogach,
rozsmarowany w centrum motocyklista przy Batorym to tylko przygrywka bo to centrum i da się objechać ale co odj...ł kolejny co się pocałował z autobusami na wysokości stacji Lotos to ja nawet nie......
cała Aleja stoi i wuj, a co tam niech wszyscy stoją po co jechać , a do tego wincyj remontów w jednym czasie wincyj
  • 5
Wiadomo może o które chodzi zdarzenie przy stacji Lotos? Te przy PPNT (starym budynku)? Tam przecież też doszło do wymuszenia, zapewne lewoskrętu pomiędzy dwoma mercedesami :P

Co do wypadku w centrum: tam samo w sobie skrzyżowanie jest niebezpieczne - ale przez to, że samochody tam nie zapierdzielają, to nie dochodzi do zdarzeń drogowych. Chyba, że ktoś tamtędy pędzi swoim pojazdem, a na dodatek jest on (ten pojazd) o wiele mniejszy przez co
@sailor_73: uwaga, nadchodzi gdańszczanin broniący Gdyni....
Na podstawie 2 osób, które spowodowały wypadek/kolizję wystawiłeś opinię na temat osób mieszkających/jezdzacych w Gdyni. Idąc twoim tokiem myślenia, osoby z zewnątrz patrząc na twój wpis stwierdziłby, że wykop to siedlisko zgorzkniałych starych grzybów, którym wszystko na około przeszkadza.
@sailor_73:

słoiku

Nawet nie wiesz jak bardzo jesteś daleko od prawdy.
Postałeś parę minut w korku i wielkie oburzenie na wykopie atencjuszu, typowe zachowanie słoików w każdym mieście w Polsce. Z ciekawości kliknąłem twój profil i okazało się że jesteś niezłem dzbanem

Wolne Miasto Gdańsk

Dopisz sobie do tego jeszcze volksdeutsche. Żaden Polak mieszkający w Gdańsku w międzywojniu nie używał tego sformułowania, mówili po prostu Gdańsk, a po 45' wylansowały to