Wpis z mikrobloga

Może ktoś poleci gdzie (targ, giełda?) lub na jakich portalach szukać skradzionego roweru? Kurde fajny był i mi trochę szkoda... Na policję nie liczę, więc raczej chciałbym sam poszukać. Co najlepsze rower skradziono z klatki w bloku, nowe osiedle, niestety niemonitorowane :/
#wroclaw #rowerowywroclaw #rower
  • 8
@trzypotrzy: Sąsiad któryś skapnął się, że mu rower ukradli po +- 3 miechach tak często tam schodził właśnie do tego miejsca na -1 pod schodami na klatce.

Za kradzież ucinałbym łapy. Ostatnio byłem w szoku bo dziewczynie ukradli światełka i to kompletnie jakieś badziewne decathlonowe pod Family Pointem jak rower zostawiła na godzinę xD

Jedyne miejsce gdzie możesz patrzeć to na Młynie przy Koronie, ale szanse małe.

Natomiast jak ludzie trzymają
@trzypotrzy: lombardy w okolicy, Świebodzki, Młyn, na osiedlowych grupkach fejsowych o lokalnej sprzedaży mydła i powidła i OLX. Możesz też się przejść po okolicznych żabkach/biedach/lidlach, bo może stać przypięty i tak porzucony pod sklepem. Mojej kumpeli za studenckich czasów ukradli rower spod uczelni, nie wierzyła że się znajdzie a potem kilkoro kumpli znalazło jej rower przypięty 3-4 ulice dalej pod żabką.