Wpis z mikrobloga

@Ryshardi: Pompkę kup "stacjonarną" bo zwykłą ręczną będzie ciężko szło. Z elektrycznych polecali jakąś od xiaomi ale nie mam więc się nie wypowiem.
Co do opon ja jeżdżę na Ultra Sport II, już jest chyba trzecia wersja. Nie mam im nic do zarzucenia. No może poza zakładaniem na te obręcze z tribana ale chyba taki już urok tych kół. Zdarza mi się jeździć po gorszych drogach, szutrach, czasem nawet po kamieniach
  • Odpowiedz
  • 0
@albin88 właśnie od Xiaomi zepsuła mi się, 2,5 roku miałem, może z 15 razy pompowałem i raczej odpuszczę sobie ją drugi raz. Możesz jakąś stacjonarną pompkę polecić? A opony Continental Grand Prix?
  • Odpowiedz
@Ryshardi: ja mam jakąś starą z deca, już chyba tego konkretnego modelu nie produkują. Ta wygląda tak samo tylko ma inne kolory
https://www.decathlon.pl/p/pompka-rowerowa-podlogowa-btwin-500/_/R-p-1120?mc=8303706
10 bar spokojnie pompuje, więcej nie potrzebowałem ;) ale tak patrzę, że moja jest chyba trochę inaczej wyskalowana, 10 jest trochę "wcześniej", ale ręki sobie nie dam uciąć. Nie mam jej pod ręką żeby sprawdzić
  • Odpowiedz