Wpis z mikrobloga

@Pradi:

Ty jesteś gluchy, czy lubisz jak ktoś szcza na ciebie ciepłym moczem? Przecież Tusk tutaj wyraźnie mówi, że gdyby on był premierem, to cena benzyny wynosiłaby 5,19 i bierze odpowiedzialność za te słowa. Kiedy został premierem, to stwierdza, że odpowiedzialnością premiera nie jest cena benzyny.


@Pradi: Trzeba było słuchać całego kontekstu. Premier nie powinien mieć wpływu na cenę benzyny tylko na to, żeby ta cena była ustalana przez rynek.
Teraz to jeszcze orlen nieposprzatany i pewnie szybko nie będzie, ale jak za 4 lata będzie tusk sterował orlenem ceną, to wtedy możecie takie filmy sklejać.


@takasraka o tak mordo, jeszcze tylko 4 lata i będzie paliwo po 5.19 XDD
@Luminarz_Osobisty: Kogo to dziwi? Przecież dokładnie tak samo kłamał i łgał w żywe oczy przed 2007 rokiem a po wyborach robił dokładnie odwrotnie, ale fajnopolacy tego nawet nie pamiętają bo mieli wtedy po 10 lat albo i mniej, więc tak tłumnie szli na wybory zagłosować na KO, stojąc w kolejkach do rana aby tylko obalić rządy tego złego pisu xD. A teraz Tusk pięknie pluje Wam wszystkim w pysk za to
@takasraka jakakolwiek próba obrony Tuska w tej sytuacji to fanatyzm godny najbardziej zatwardziałego elektoratu PIS. Weźcie coś na otrzeźwienie, może jeszcze nie jest za późno bo stajecie się tymi, których tak tutaj często wyśmiewacie. Czyli typowymi ślepymi fanatykami partyjnymi ze spranymi mózgami. Jak polityk leje na naród ciepłym moczem to trzeba z nim jechać, a nie szukać pokrętnej logiki. Śmieją się z emerytów popierających PIS, a sami zawsze znajdą usprawiedliwienie dla swojego
Ale żeby tak sobie robić żarty z premiera? I wypominać mu jego zapowiedzi z kampanii wyborczej? Oj, nieładnie.
Wiemy przecież, że to były metafory, to był plan na całą kadencję a nie 100 dni, a w ogóle są to wypowiedzi wyrwane z kontekstu.
@MVP91: widać że nawet nie przeczytałeś co napisałem. Ja sobie lubię posłuchać co i kiedy różni politycy mają do powiedzenia, właśnie po to żeby nie poddawać się taniej manipulacji tak jak w tym przypadku, bo tak z każdego można zrobić debila. Dlatego oglądam wywiady i z Tuskami, Budami i Mentzenami bo każdy czasem powie coś ciekawego(niekoniecznie mądrego), nawet JKM dwa razy na dobę powie coś sensownego. Nigdzie nie napisałem, że go