Wpis z mikrobloga

@WielkiPowrut88: To zapytaj tych, którzy od lat nazywają beneficjentów 500+ / 800+ patologią, która za socjal kupuje fajki i gorzałę. Ja tego nie wymyśliłem

I żeby nie było, jestem przeciwny wszelkiej formie rozdawnictwa na takich zasadach jak to wprowadzono, ale nie bądźmy hipkrytami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: nie wyjdziemy z unii i nie staniemy się druga Białorusią z kaczorkiem dyktatorkiem na czele. A z socjalem się liczyłem, bo pis otworzył puszkę pandory. Możesz usuwać komentarz, tylko tyle ci pozostało.
  • Odpowiedz
nie wyjdziemy z unii i nie staniemy się druga Białorusią z kaczorkiem dyktatorkiem na czele


@Wasky: Brzmisz jak dementywny dziad z grupki facebookowej, szanuj się chłopie

A z socjalem się liczyłem, bo pis otworzył puszkę pandory


A KO jej nie zamknęła tylko wyrwała wieko z zawiasami. 800+, babciowe, tuczenie patodeweloperki itd.

Możesz usuwać komentarz, tylko tyle ci pozostało.


Nic nie usuwałem, sam sobie usunął "Czy ty nazwałałeś patologią osoby wychowujące wnuki?".
  • Odpowiedz
nie wyjdziemy z unii i nie staniemy się druga Białorusią z kaczorkiem dyktatorkiem na czele


@Wasky: PiS jest partią pro europejską, to wychodzenie z unii to tylko narracja do tefeanu żeby lemingi mobilizować.
  • Odpowiedz
@maroLem87: jest taka pro, że ich własne gazety zaczęly już urabiać społeczeństwo. Po wygranych ruszyliby już pełną parą, nawet się nie ukrywając. Pis jest partią naiwniaków widać to po tobie.
Wasky - @maroLem87: jest taka pro, że ich własne gazety zaczęly już urabiać społeczeń...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wasky: Nie no jak w gazecie napisali że z unii wychodzimy, no to faktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem z wami polega na tym, że za grosz rozumu nie macie i tylko powtarzacie za mediami.
  • Odpowiedz