Wpis z mikrobloga

Ludzie, ja wiem, że Jaca ma sporo za uszami ale to nie znaczy że pani Bodnar jest czysta jak łza. Właśnie odwrotnie, baba ma takie powiązania w rodzinie, że Jacek z jego aferami to anioł i będziecie jeszcze go miło wspominać jak stare Grażyny na fb.
#wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
Nic nie rozumiesz. Jej mąż może iść do więzienia. Ona musi mieć co robić przez te 5 lat. Bo co? Tylko czekać na starego w domu?..
  • Odpowiedz
  • 2
@Dzaa88: jeszcze czytając jej program, to Jaca brzmi jak skrajna prawica przy tym co ona chce wprowadzić XD ale nie dziwię się, ma poglądy jak typowa Julka z zagranicznego banku (sama w banku też pracowała)
  • Odpowiedz
@RussianBoi2: Trzeba koniecznie pokazać kandydatom na przyszłość, że nie można bezkarnie kręcić lodów na oczach mieszkańców. Jacek musi #!$%@?ć, nawet jeśli Iza jest taką debilką na jaką wygląda.
  • Odpowiedz
@Ogau: Tak tak. Jako osoba startująca z listy KONFY, jestem za jednorazową zgodą na związki homoseksualne i zastąpię Budwajzera.
  • Odpowiedz
@Ogau: Dziękuję za szybką psychoanalizę qmplu! ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD
Ja założę coś gorszego niż konfa. To będzie gejowska krucjata przeciwko heteronormatywnym. Miecze w dłoń i do boju!
  • Odpowiedz
gejowska krucjata przeciwko heteronormatywnym


@Dzaa88: no i znowu wylazł z ciebie konfiarz. Nikt tyle nie myśli o gejach, co wy xD
  • Odpowiedz