Wpis z mikrobloga

Straciłem już jakikolwiek zaufanie do polityków, państwa, ludzi itd. Od samego wejścia w dorosłość dostaje po dupie. Nie dostałem nic, żadnego socjalu, żadnych ulg, żadnego wsparcia (nawet w urzędzie pracy mi dofinansowania na założenia firmy nie dali bo nie miałam poręczyciela) a za to dostałem większy zus, inflację, ceny mieszkań na moim #!$%@? są już na poziomie 10k za m2, depresję, ataki paniki, problemy zdrowotne (PiS przestal refundowac lek). Dosłownie od samego początku mam pod górkę, miało być tak lepiej a jest coraz gorzej. Najgorsze jest to, że zamiast zająć się tym ZUSem, czy innymi obietnicami to oni za cel dali sobie by #!$%@?ć już całkowicie rynek nieruchomości XDDD Jak ma być w tym kraju dobrze ja się pytam?
#nieruchomosci #przegryw #depresja
  • 9
  • Odpowiedz
@Chlebek_Pyszny: a co z tym ZUSem? Przecież na JDG płacisz i tak co kot napłakał przez 2,5 roku. Jak przez ten czas nie potrafisz ogarnąć firmy żeby cię było stać na pełen ZUS to do biznesu się nie nadajesz.
  • Odpowiedz
@majkel88: Kolega widzę nie stwarza w ogóle możliwości że istnieją biznesy na niskiej marży które nadal są potrzebne i dają pracę. Niekażda działalność jest wysokopłatna, i niekażda działalność ma możliwość przejścia na pełny etat.
  • Odpowiedz