Wpis z mikrobloga

@Michalek_z_wawelu: jak #!$%@?, że ktoś wstaje żeby wytrzeć dupe xD przecież to nie ma sensu normalnie siedzisz w takim stanie jak srałeś i wycierasz dupsko jak wstajesz to ci się przecież poślady stykają bo przestajesz być "wypięty" więc jak niby można w takiej pozycji porządnie wytrzeć anusa?
  • Odpowiedz
@Pasterz30: opie, zlituj się... tu problemem jest chyba obrazek, bo gość podciera się od tyłu, choć pewnie większość ludzi robi to od przodu. Przecież jak Wy wstajecie to resztki kału sklejają się Wam między pośladkami i nie macie szans się efektywnie podetrzeć. Ani to wygodne, ani higirniczne, co wy #!$%@? z tego macie... oprócz obsranej dupy ofc.
  • Odpowiedz
@Michalek_z_wawelu: ja najpierw przez wiekszosc zycia podcieralem sie na stojaca, pozniej na yt widzialem kilka lat temu dyskusje taka jak tutaj i sie zorientowalem ze mozna na siedzaco

obecnie sposob podcierania sie u mnie zaleznie od typu srania

zwykle sranie: na siedzaco
mega sraka, rzadka, gowno odgraza sie ze go nie pokonam: na stojaco
  • Odpowiedz
@willyfog Jakie zwarte poślady, co ty bredzisz? Przecież nie stoję na baczność wyprostowany jak żołnierz i nie ściskam specjalnie dupy. Poza tym jak podpierając się na siedząco mam sprawdzić czy to już koniec?
  • Odpowiedz
Wkładają rękę do klopa z kupą? Ciężko byłoby zmieścić rękę przez szparę pomiędzy moim pośladem a deską


@Mr_3nKi_: nie każdy jest 120kg golemem
  • Odpowiedz
Że znajomymi ostatnio gadałem o sraniu i wyszlo ze jako jedyny na stojąco dupe podcieram myślałem że to normalne


@Michalek_z_wawelu: @LubieSzaszylkiZLublina: Też się dowiedziałem o podcieraniu dupy na siedziąco z tej grafiki na wykopie i mówie ci #!$%@? game changer podcierania dupy. Nie ma porównania, żałuje że aż tyle lat podcierałem na stojąco. Serio na siedząco jest szybciej, lepiej i dokładniej.

ale jak mozna na siedzaco? Jak sprawdzisz czy juz
  • Odpowiedz