Wpis z mikrobloga

@frugASS: Ja swojego maila założyłem w wieku 8 lat, było to na tyle dawno że mało co było zajęte i byłem jeszcze w takim wieku że nie czułem potrzeby posiadania śmiesznej nazwy do rejestrowania się w gierkach więc mój mail to praktycznie nazwisko z dodatkową jedną literką. Służy mi do dziś bez wstydu, jedynie #!$%@? że na wp bo ilość spamu jest chora XD
@G06DbT: też taki miałem, ale moje imię z nazwiskiem łącznie ma 20 znaków więc stwierdziłem że to zbyt skomplikowane np w kontaktach z ludźmi zza granicy xd i skróciłem do 6 znaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mój pierwszy mail był na wp a drugi na o2 i usunęli dziady


@Czerwone_Stringi: Pierwszy na wp musiałem sam usunąć bo gdzieś był wyciek danych i dziennie dostawałem jakieś 500 spamów XD, nie dało się tego już przerobić. Drugi na 02 mam od 18 lat do dziś ale muzę zmienić bo zaszła potrzeba by w końcu mieć taki z imieniem i nazwiskiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) -
@frugASS: Co pewien czas przyjmujemy na praktyki w naszym korpo studentów ostatniego roku informatyki. Zgodnie z polityką firmy, hasło tymczasowe do konta praktyk wysyłane jest wcześniej na numer telefonu, zaś login na podany przez praktykanta mail w kwestionariuszu przyjęcia. Firma to szanowany gracz w branży, więc zwykle praktykanci traktują odbycie u nas stażu bardzo poważnie, gdyż bywa często, że tych wyróżniających się potrafimy przyjąć od razu na etat.
Łepki więc podają
@G06DbT: Pamiętam jak do mojego malutkiego miasta wchodził pierwszy dostawca internetu, to jak zakładaliśmy z rodzicami konto, dostaliśmy jako bonus tour po serwerowni.
Koleś myślał, że pierwszy email to będzie batman@cośtam :D, nawet nie pamiętam jak się nazywała ta firma :)
@CherryJerry: miałem dokładnie taką samą sytuację z interia i Onet. Interia odmówiła udzielenia dostępu do konta z 2004r. pomimo tego że składałem pisemną deklarację z numerem pesel itp. Znałem adres e mai i regularnie próbowałem go przypomnieć. Jakiś rok temu został on dezaktywowany, wypadł z puli i zarejestrowałem go ponownie.To samo z Onet. Cała operacja trwała jakieś 15 lat :D w sumie utraciłem całą historię wiadomości ale wciąż przychodził jakiś spam
siostra mi kiedyś założyła na interii i bardzo długo działał. Nawet parę lat temu się zalogowałem, ale że to interia to #!$%@? było wszystko spamem. Teraz już nie mogłem się zalogować - telefonu nie podałem, a maila zapasowego nie ma ;p


@CherryJerry: jak się długo nie loguje to usuwają, nie tylko na inerii