Wpis z mikrobloga

Szanowni spadkowicze, chciałbym wam szczerze podziękować.

W ubiegłym roku kupiłem swój wymarzony dom, bo ciężko pracowałem i było mnie na to stać. Niestety wypsztykałem się na jakiś czas z oszczędności (nie licząc oczywiście 250k, które pełnią rolę mojej poduszki finansowej). Trochę się martwiłem, bo mam trójkę dzieci i muszę każdemu zostawić chociaż po jednym mieszkaniu w mieście wojewódzkim - nie mogłem przez to spać po nocach. Aż do teraz. Jestem pełen podziwu waszej altruistycznej postawy. Sami nie macie własnych nieruchomości, a postanowiliście dorzucić się do mieszkania, którego wcale nie potrzebuję. Dziękuję ()

#nieruchomosci
  • 6
  • Odpowiedz
@sudosu-: noo, gdybym mial trojke bombelkow to tez bym dziekowal. Dla mnie spadkowicze nie byli tak hojni. Dorzucaja mi sie jedynie 2300zl miesiecznje do raty z bezpiecznego kredytu 2%. Zawsze cos, bo wartosc netto rosnie dzieki nim szybciej, ale jednak jakis niedosyt pozostaje. Mozna bylo dostac wiecej
  • Odpowiedz
@sudosu-: planujesz chyba interes życia, skoro będziesz musiał swój wymarzony dom sprzedać w ciągu dwóch lat, byle kupić mieszkanie na nową bekę xD

Czytaj ze zrozumieniem projekt ustawy jak zamierzasz baitować xD
  • Odpowiedz