Wpis z mikrobloga

@Kilroy888: no na pewno mu przykro ze #!$%@? wszystkich, zarobil na pandorze rekordowe siano a za sama walke w ktorej #!$%@? dq po 2sekundach zgarnal 1.5mln esasito
  • Odpowiedz
@Kilroy888: To ostry manipulant, dzieciaczki i naiwniacy dorośli dali się na to. Nie odpowiedział sensem, nie pokazał dowodów na boobsmena, Baxton,Idelti/Baron/Boxdel/Michał/Masny jak mu tam zwał tak zwał powinien ogarnąć laski i przeprowadzić rozmowę, aby powiedziały jak to było na prawdę z tym obrzydliwym typem. Teraz na 99% Wardęga będzie zbierać w cieniu brudy i za 2 lata wyskoczy z nienawiścią i wrzuci film atakujący. To psychopata z psychopatycznym podejściem, jak ktoś
  • Odpowiedz
@Garru11: Ten socjopata często powtarza że jest mściwym karłem, trzeba go dojechać do końca żeby nie mógł wrócić bo jak odejdzie w takim stylu to ludzie zatęsknią i jak wróci to będzie jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
  • 1
@HENKA: wiem wiem sporo zarobil na fame, panorze i swoich naiwnych widzach ale ostatecznie odchodzi pokonany, skompromitowany i z naruszonym wizerunkiem "szeryfa", chyba nie chcail nigdy w taki sposob pozegnac sie z internetem
  • Odpowiedz
@minadymna: Chłopie nie wiem ile masz lat, ale cofnij się do podstawówki. Kłania się czytanie ze zrozumieniem i to ostre, gdzie tu jakieś sny o powrocie? Wiadomo, że ty to fanatyk Wardęgi i jakbyś mógł #!$%@?ć mu kiełbasę to byś to zrobił tu i teraz ze smakiem wrzucając fotkę jak Linkiewicz z autokaru, widać to co piszesz na wykopie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Chłop to zwykły influ
  • Odpowiedz