Wpis z mikrobloga

Ile dali/łbyście Robertowi w skali 1/10?
Kurcze, ta Patrycja to TOP tej edycji z dziewczyn, coś Magda Karwacka:)
Z łatwością można spotkać taką dziewczynę jak Pati w klubie, ale co z tego jak poza wyglądem te dziewczyny są zwyczajnie tępe. Tutaj wydaje mi się, że dziewczyna ma poukładane w głowie, dobrze że odrzuciła tego pseudo modela xD
Chociaż po tej akcji z całowaniem Dana i kogoś jednocześnie trochę straciła:d
#loveisland
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@trx87 Sam udział w programie nie nie znaczy, bez przesad. Mimo wszystko Patrycja i Zuza są dla mnie najwartościowszymi dziewczynami. Widać, że nie są puste jak większość lasek z podobnym wyglądem :) Kurcze, aż rozważam udział w kolejnej edycji, haha. Skoro można poznać takie świetne osoby, to czemu nie. w życiu realnym ciężko tak trafić, a tutaj kilka dni i wiesz o wiele więcej.
Tak btw. ktoś wie ile jest mniej więcej
  • Odpowiedz
@danio_96 Nie wiem, jak dla mnie Zuza to chodzący red flag. Takie jak one można znaleźć w każdym klubie czy na tinderze. Na ons idealnie, ale w nic więcej bym się nie pakował. Tak samo można znaleźć fajne ogarnięte i inteligentne dziewczyny, trudniej, ale są (przeważnie odkrywasz to w trakcie poznawania się). Zgłoszeń na pewno mają sporo, wiadomo, że trzeba dobrze się prezentować i najlepiej mieć doświadczenie przed kamerą. Jak dobrze wyglądasz
  • Odpowiedz
  • 1
@avirant Doświadczenia nie mam, totalne 0.
Aczkolwiek tremy na 100% bym nie miał. Pewność siebie max, nie wiem może 7/10 bym sobie dał. Co z tego jak czas leci, a póki co nikogo wartego większego zainteresowania na swojej drodze nie znalazłem. Uważam, że obecnie lepiej być singlem, aniżeli tworzyć coś na siłę, tj. bez większego przekonania w powodzenie na dłuższą metę. ONS to nie dla mnie, nie muszę mieć 60 partnerek jak
  • Odpowiedz
@danio_96 Wiadomo, każdy lubi co innego. Doświadczenia raczej nie trzeba mieć, ale na pewno to duży atut. Zgodzę się, że lepiej być singlem niż z byle kim i ogólnie na dłuższą metę wygląd jest dla mnie drugorzędny, z fajna ale pusta laską daleko się nie zajedzie, chyba, że ktoś lubi sobie podbijać ego jak się buja z atrakcyjną kobieta, nawet jak w domu nie ma z nią o czym gadać. ( ͡
  • Odpowiedz
@danio_96: no czy ja wiem że z taką Zuza i Pati da się pogadać? To że jest ładna spoko, ale o czym z nimi gadasz przecież one są tak nudne, zamulone że daj spokój. Najzywsza to była Emi bo reszta to ani me ani be, nudziarzy niesamowite o czym z nimi gadać. Ta Pati zresztą wygląda na cichą wodę, lizanie się z dwoma, jakieś kluby nie kluby, mi jej oczy przypominają
  • Odpowiedz
@danio_96: Dla mnie znaczy, nie byłbym w stanie kijem dotknąć kogoś kto poszedł do takiego gówna i traktuję tych ludzi jak pustych debili.
  • Odpowiedz
@danio_96: No, z tego co można wywnioskować z programu, to przyjeżdżała do Wawki w melanż, schlała się i dała w klubie temu leszczowi. Potem się siłą rzeczy trochę wkręciła z samego zaangażowania - uznała, że jak mu dała i dalej jest zainteresowany, to jest ok. Na pewno można ją nazwać ładną, ale inteligentną? Ciężej.
Eminem do niej tez poleciał banałami, ale od innej strony, niż większość. Chciał jej pokazać, że ceni
  • Odpowiedz
@danio_96: Aby trafić na tą właściwą partnerkę trzeba mieć farta. U mnie też przez długi okres nie było nic- przez kilka lat albo ktoś zabierał mi fajną wolną dziewczynę sprzed nosa, albo dostałem kosza, albo te, którym się podobałem, nie podobały się mnie. Już wątpiłem, że kiedykolwiek znajdę ta właściwą. W końcu przyszedł udany rok. Poznałem trzy dziewczyny. Poznałem je w sposób tradycyjny czyli nie poprzez portale randkowe .Jedna z nich
  • Odpowiedz