Wpis z mikrobloga

Z ciekawości włączyłem TV Republika , a tam na pierwszym spocie Rachoń który żebrze o pieniążki na niezależna telewizje xD na drugim Oskarek dający instrukcje, żeby oglądać tv republika na YouTube, założyć konto ma Google i dawać suby xD a na trzecim Kleczek niczym tvpis mango nakłania nas na kupowanie kubków i koszulek z logo niezależnej telewizji xD i to wszystko jedno po drugim, pisowski Stragan hahahhaha #polityka #pis #bekazpisu #upadek #polska #tvrepublika
  • 9
  • Odpowiedz
@nth4: Ja ostatnio się załapałem, generalnie nie oglądam telewizji. W pamięci zapadł mi reportaż o wysokiej cenie paliwa. Za pisu byłoby gadanie, że najtaniej w Europie, albo w ogóle by o tym nie wspomnieli. Pomyliły Ci się chyba północ z południem przy tej Korei :)
  • Odpowiedz
@nth4: media publiczne zawsze są lekko stronnicze. Warto jednak nadmienić, że w neoTVP chociaż nie ma szczucia i zapraszają wielu gości.
  • Odpowiedz
@Wasky: to taki zabieg stylistyczny. Parę wydań widziałem. Maskara, siermiężna propaganda, ciężko się to ogląda.
  • Odpowiedz
@yahoomlody

@ziemba1 w przeciwieństwie do was zamordystów domagających się zamknięcia TVN to my nie chcemy zamknięcia tv republiki, a po prostu toczymy bekę z prawackich lolcowow


No nie, nikt nie chciał zamykać TVN. po prostu PiS chciał aby TVN przestrzegał przepisów UE która tak kocha. Żeby było zgodnie z regulacjami unijnymi powinien sprzedać 50% swoich udziałów zagranicznych krajowemu kapitałowi.
  • Odpowiedz