Wpis z mikrobloga

#mecz
Nie mam pojęcia co będzie musiał zrobić Zieliński, żeby mieć pierwszy skład Interu
Mkhitaryan #!$%@? jak #!$%@? w defensywie, chłop robi czarną robotę jak nikt inny
Hakan i Barella są nie do ruszenia
Frattesi to rezerwowy ale zawsze jak wchodzi daje coś drużynie i ma taki ciąg ma bramkę, że szok
Na obecną chwilę to jakiś puchar Włoch zostaje dla Zielińskiego
  • 6
  • Odpowiedz
@meemphis11: może na przykład przydać się gdy trzeba mieć większą kontrolę nad meczem i utrzymanie wyniku. Nie zawsze inter będzie chciał grać w tym samym stylu. Wydaje mi się że będzie zadaniowcem
  • Odpowiedz
  • 0
@GoodTastyGirl:
jakbyś oglądał piłke to byś wiedział, że praktycznie Inter nie miał żadnych kontuzji w tym sezonie w pomocy i nie jest powiedziane, że to sie zmieni.wiedziałbyś też, że oni mają już teraz najszerszą ławke we Włoszech
  • Odpowiedz
@meemphis11: Mkhitaryan ma 35 lat, teraz ma drugą młodość, ale to długo nie potrwa.

A kaszanoglu i Barelę zawsze można spieniężyć. Zwłaszcza ten drugi wydaje się smakowitym kąskiem dla jakiegoś City czy innego klubu z petrodolarami.

Włosi co prawda niechętnie się ruszają poza buta, ale takie City czy PSG to myślę realny kierunek.

A jeśli jeszcze makarony się nie skompromitują na euro to kto wie co będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Matpiotr:
Szefostwo interu już zapowiedzieli, że sytuacja finansowa jest ok i nie będą musieli sprzedawać jakiejś swojej gwiazdy latem
A do Mkhitaryana to Inzaghi bardzo jest przywiązany i nawet niechętnie go zmienia w trakcie meczów a przecież Frattesi to nadzieja Włochów i jest pierwszy w kolejce do składu
Na ławce też czeka Asslani, który dawał dobre zmiany
Zieliński w składzie zajmie miejsce Klassena a to wiele mówi xD
  • Odpowiedz