Wpis z mikrobloga

Smutno mi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak ktoś śledzi tag #otoziaki, to być może pamięta akcję uratowania dwóch suczek które dosłownie tarzaly się w błocie i odchodach. Jedna z nich niemal od razu znalazła przekochany dom, a Arniczka przebywała przez ponad rok w hoteliku dla piesków i cóż… Dzisiaj została uśpiona (,)

Jakoś dwa tygodnie temu z energicznego psa stała się trochę apatyczna, a wizyta u weta wykazała, że w jej ciele jest ogromnego rozmiaru guz, który nie dawał żadnych objawów. Guz był umiejscowiony w klatce piersiowej i był tak duży, że Arnika coraz bardziej zaczęła mieć problemy z oddychaniem.

Dziś miała umówiony rezonans, który miał określić czy jest możliwa operacja i czy w ogole warto się jej podejmować. W drodze do weterynarza Arnika zaczęła się dusić. Właścicielka hoteliku dojechała z nią do kliniki i weterynarz podjął decyzje o uśpieniu.

Nie wiem czy ktoś czyta, ale wrzuce w komentarzach kilka jej fotek z ostatniego roku, bo była niesamowita (,)

#zalesie #gorzkiezale #pokazpsa #psy
cytmirka - Smutno mi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak ktoś śledzi tag #otoziaki, to być może pamięta ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@cytmirka: Eh #!$%@?, ostatnio same złe info na wykopie - najpierw info o mirabelce co zmarła po męczarniach, w komentarzach do znaleziska info o jakimś młodym chłopie co zmarł na raka a teraz info o zwierzaku co nie dość że jakiś śmieć go trzymał w złych warunkach to jeszcze miał guza. Jak widać okołoświąteczny czas jest najgorszy (chyba w okolicach bożego narodzenia jest najwęciej samobójstw). Trzymaj się mirabelka, mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
  • 1
@Hazadeflux Nooo i jeszcze dzisiaj znalezisko o WuDwaKa przeczytałam a tez znałam chłopa. Zawsze moje wpisy pulsował, coś nawet na priv kiedyś popisaliśmy. Echhhh. Niefajny czas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@cytmirka Ehh. Przez WuDwaKa przeglądałem swoje stare komentarze. Znalazłem jeden w Twoim wpisie o Perełce, wszedłem zobaczyć co słychać po takim czasie, a tu takie coś... Współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@KyloW13 A no, Perełeczka od stycznia zeszłego roku nie jest już ze mną (,) I WuDwaKa tez dopiero teraz się dowiedziałam, a niby już od lutego go nie ma (,)
  • Odpowiedz