Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko psychotyczny stan po ziole to jest ten cały haj? Jakoś nigdy nie wysteruję tego, albo za słabo jest albo tak mocno, że czuję się jakbym wchodził w piąty wymiar jednocześnie umierając i chcąc jechać do szpitala co nie jest przyjemne. Chyba tylko raz w życiu (ale nie palę tego często) miałem taką fazkę do pogadania i pośmiania się z siostrą.
  • 14
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: no właśnie przedwczoraj paliłem tą 25% THC z apteki, wziąłem 8 buchów z lufki i myślałem że umarłem. Od razu poczułem że będzie za mocno i wszamałem 15mg Olanzapiny żeby faze zbić a i tak ta męka trwała 3 godziny
  • Odpowiedz
@AudreyHorne51: 8 buchów jak jesteś podatny na thc i nie palisz często to trochę za dużo imho. Pokombinuj z dawkami no i miej pomysł na fazę - rób po paleniu coś co lubisz, żebyś nie skupiał się na sobie za bardzo.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz Jeśli spaliłeś tego suszu więcej niż 50 mg bez tolerki, to jest to już mocna dawka, więc jak ktoś jest podatny na takie akcje to spokojnie może go źle pozamiatać już po jednym takim buchu z 50 mg.
  • Odpowiedz