Wpis z mikrobloga

Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni już pytała czy może przejdziemy się jeszcze gdzieś na winko, pytała o moje FB, pytała o której kończę pracę żeby wyjść gdzieś w tym tygodniu. Myślałem, że mnie polubiła. Lol, beka, iksde.

No i znowu powrót do piekła tinderowego, umówiłem właśnie kolejną randkę. Minie z kilka miesięcy zanim poznam dziewczynę, która będzie mi się tak bardzo podobać jak ta wczorajsza. I znowu dostanę podobne wiadomości od niej (albo ghosta po prostu).

Nieironicznie zapłaciłbym pareset k zł, by zdobyć tą "chemię", "charakter", "sposób bycia", "styl życia" i czego mi tam jeszcze brakuje do bycia normalnym.

#przegryw #tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale
SmugglerFan - Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni...

źródło: Screenshot 2024-04-08 155458

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
"Twoja strata - będziesz jeszcze żałować, ale mi dup* nie truj" i tyle - żeby ona wiedziała, że to dla niej realna strata że Cię odpuściła.


@Dietetyq: xD
  • Odpowiedz
  • 0
@TonyChoco: No to opisz co niby mam robić, bo z tego co piszesz to jestem nudny, zanudzam je, nie daję emocji, nie emanuję męską energią, źle siedzę itp. a wystarczy, że zacznę im robić magiczny dotyk i wtedy będą zakochane xDD

To jest to mityczne dawanie emocji i emanowanie męską energią? https://www.uwodzenie.org/jak-rozmawiac-z-kobietami-fragmenty-moich-rozmow/
SmugglerFan - @TonyChoco: No to opisz co niby mam robić, bo z tego co piszesz to jest...

źródło: Screenshot 2024-04-09 124532

Pobierz
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: I znowu to piszesz. Dotyk to jest jedna ze składowych, a Ty żeś się tego uczepił, rozszerzając to o sposób siedzenia mądralo, szkoda że na spotkaniach nie jesteś taki mądry.

Teraz wyskakujesz z jakąś stroną o uwodzeniu, gdzie wyraźnie zaznaczyłem:

Możesz śmiać się z PUA i rzeczywiście, niektóre treści są mocno przesadzone


Polecając Ci przy okazji naprawdę dobrą książkę, gdzie zainteresowałem się tematem lata temu, oddzieliłem ziarno od plew i
  • Odpowiedz
Sam wychowałem się na forum podrywaj.org kiedy jeszcze należało do niejakiego Gracjana (dobre 10 lat temu) i powiem Ci, że to był game changer. Zastosowałem wiele rzeczy nie jeden do jednego, a po prostu dostosowałem je do tego jaką ja jestem osobą.


@TonyChoco: też sobie powiedzmy jasno, że to co "wchodziło" dekadę temu zmieniło się dość sporo zwłaszcza jeśli chodzi o randkowanie online

Moim zdaniem do do zasady to @TonyChoco ma
  • Odpowiedz
  • 0
Polecając Ci przy okazji naprawdę dobrą książkę, gdzie zainteresowałem się tematem lata temu, oddzieliłem ziarno od plew i w moim przypadku gdzie nie bawiłem się w jakieś latanie po centrach handlowych, zaczepianie lasek i rzucanie durnych tekstów, po kilku przemyśleniach i wprowadzeniu zmian w życie wiele zmieniłem.


@TonyChoco: Ok, zobaczę tą książkę, ale domyślam się, że tam będzie właśnie o komplementowaniu bluzek dziewczyn w centrach handlowych
  • Odpowiedz
@TonyChoco podpisuje się pod twoimi postami rękami i nogami i ujem i dupą, mam mega podobne doświadczenia z początkami zagadywania do dziewczyn. Pozdro

@SmugglerFan
Albo weźmiesz sobie niektóre rady do serca, przemyslisz, trochę się zmienisz albo idź w zaparte, rób dalej to co robisz i marudź że #!$%@? zdziałałeś (prawdopodobnie ręką xD)
  • Odpowiedz
  • 1
@CheekiBreekiBandito: @Dietetyq @TonyChoco ok, przeczytałem kawałek tego S E X C A T C H E R A. Ta książka jest jeszcze gorszym gównem niż się spodziewałem. Pełna błędów językowych, wulgarności, sprzeczności, pokracznych porównań. Autor to jakiś narcystyczny sebix. Na razie to jest najciekawszy fragment, bo autor tutaj mi przyznaje rację - mówi, że mam nie słuchać się go czy was, tylko zachowywać się tak jak sam uważam, beka:
SmugglerFan - @CheekiBreekiBandito: @Dietetyq @TonyChoco ok, przeczytałem kawałek teg...

źródło: Screenshot 2024-04-09 204342

Pobierz
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Ty już jesteś przed lekturą tej książki nastawiony mam wrażenie na "nie" - koleś na moje nie pisze w niej nic odkrywczego, ale też nie jest to jakaś totalna beka i odklejka.

Jak ktoś siebie szanuje to inni szanują też jego, albo ewentualnie go nie lubią - a jak ktoś stara się być jak zupa pomidorowa, bezkonfliktowy to jest nijaki.

Ale to znowu książka od "podrywacza do podrywacza" - bo
  • Odpowiedz
  • 0
@Dietetyq: Przecież te dwie strony to jest instrukcja bycia patusem i nie zmieni tego żadne moje podejście. To jest odklejenie. Autor jest psychiczny.

Tak, patusy są lubiane np. na wykopie, na tagu #patostreamy czy #famemma , ale normalni ludzie ich unikaja. Np. za mówienie koledze w pracy "żeby poszedł się #!$%@?ć" można wylecieć z pracy.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan:

No wiesz jak jest, inne charaktery ja muszę się wziac za robienie kariery

Słuchał jej uważnie, miał kamienny wyraz twarzy, kiedy wyszła z mieszkania, popłakał się dwa razy (,)
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Oczu kąpiel jak czytam Twoje tłumaczenia.
Jesteś needy i desperat, laska Ci pisze nie ma chemii a Ty jej się pytasz czemu, szkoda, smutne emotki itp.
Jak tak z każdą postępujesz to się nie dziw, że 120 randek już miałeś.
Trzeba było napisać coś w stylu "Ok, Twoja strata ;) wszystkiego dobrego Ci życzę" i lecisz next. Może się odezwie, może nie. Rzut monetą.
Dlaczego? Może pisze i spotyka się
  • Odpowiedz
Czemu niby jej strata? xddd


@SmugglerFan: I to jest właśnie błąd w Twoim podejściu.
Stawiasz kobietę na piedestale, ledwo się z nią spotkałeś a traktujesz jakby Cię po 3 latach zostawiła.
Uważasz się za gorszego od niej bo piszesz, że to nie jest strata dla niej.
Skoro żadna strata dla niej to dlaczego miałaby dać Ci szanse?

Czemu ma to po mnie spływac? wtfff, coraz głupsze te komentarze na wykopie


I
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: Oczu kąpiel jak czytam Twoje tłumaczenia.

Jesteś needy i desperat, laska Ci pisze nie ma chemii a Ty jej się pytasz czemu, szkoda, smutne emotki itp.

Jak tak z każdą postępujesz to się nie dziw, że 120 randek już miałeś.

Trzeba było napisać coś w stylu "Ok, Twoja strata ;) wszystkiego dobrego Ci życzę" i lecisz next. Może się odezwie, może nie. Rzut monetą.

@tomas080891: boze, kolejny dzban ktory
  • Odpowiedz
@SmugglerFan piszę żeby Ci pomóc ale skoro według Ciebie jestem dzbanem to rozumiem, że wiesz lepiej?
Więc jeżeli tak jest to proszę wytłumacz dzbanowi dlaczego masz niepowodzenie z kobietami? Jestem bardzo ciekaw.

Tutaj więcej osób Ci pisze, że po przeczytaniu Twoich wiadomości wieje od Ciebie desperatem. Skoro my tutaj nie znając Cię jesteśmy w stanie to wyczuć to uwierz, że kobiety tym bardziej.

28

Jak masz 28 to jeszcze masz jeszcze sporo
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan piszę żeby Ci pomóc ale skoro według Ciebie jestem dzbanem to rozumiem, że wiesz lepiej?


@tomas080891: tak

Więc jeżeli tak jest to proszę wytłumacz dzbanowi dlaczego masz niepowodzenie z kobietami? Jestem bardzo ciekaw.

mysle ze odstrasza ich cos w mojej mowie ciala, sposobie mowienia, to ze jestem nerdem, introwertykiem

Tutaj więcej osób Ci pisze, że po przeczytaniu Twoich wiadomości wieje od Ciebie desperatem.

wykopki nie ogarniaja roznicy miedzy przychodem a
  • Odpowiedz
wiec ja nie ufam wysmrodkom. jestescie patusami, szurami, odklejami, konfiarzami.

I właśnie dlatego żalisz się tutaj, że Ci z kobietami nie wychodzi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twoje podejście jest w #!$%@? negatywne, ja i inni próbujemy dać jakieś rady a jedynie co w zamian otrzymuje to info, że jestem dzbanem, (pewnie jeszcze patusem, szurem, odklejeńcem). Dobra rada (chociaż pewnie i tak wiesz lepiej) nie obrażaj ludzi których nie
  • Odpowiedz