Wpis z mikrobloga

Ministerstwo argumentuje potrzebę pilnego wprowadzenia programu oraz skrócenia konsultacji społecznych ze względu na "problemy rynku mieszkaniowego".

Uwagi do projektu ustawy można zgłaszać przez 21 dni pod adresem nastart@mrit.gov.pl - zachęcam serdecznie do wyrażania swojej opinii o projekcie z uzasadnieniem, w tym krytykę poszczególnych rozwiązań, np. w szczególności brak limitu ceny m2.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #gospodarka
Antiax - Ministerstwo argumentuje potrzebę pilnego wprowadzenia programu oraz skrócen...

źródło: GKo8jyaWYAAN3Tw

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 141
@Antiax: ustawa już napisana się kisi od grudnia to po co jakieś konsultacje jeszcze robić skoro i tak nic się nie zmieni xdd
  • Odpowiedz
@Antiax: "Skrócenie terminu jest uzasadnione potrzebą wprowadzenia projektowanej regulacji będących odpowiedzią na utrzymujące się problemy rynku mieszkaniowego." - jprdl, ten kraj i rząd to mem xD I piszę to po raz pierwszy w życiu, nawet przy pisie moja klawiatura tego nie wypluła. Grubo nas dyma KO, uśmiechnięci, dobrzy ludzie XD
  • Odpowiedz
Ministerstwo argumentuje potrzebę pilnego wprowadzenia programu oraz skrócenia konsultacji społecznych ze względu na "problemy rynku mieszkaniowego".


@Antiax: No i prawdę powiedział, tylko nie doprecyzował, że te problemy polegają na tym że z kolegami z koalicji deweloperskiej mają po 5 mieszkań i ich wartość musi rosnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nawet przy pisie moja klawiatura tego nie wypluła. Grubo nas dyma KO, uśmiechnięci


@the_good_guy: już prawie mnie miałeś, ale to "uśmiechnięci" cię zdradziło xD
  • Odpowiedz
zachęcam


@Antiax: przekonałeś mnie, już piszę. Forma zwykłego maila jest ok? Pewnie i tak nikt tego nie czyta, ale mogę naskrobać coś ładnego i chociaż kilku wykopków może przekleić co ma do powiedzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@Antiax i to tak każdy może coś wysłać na tego maila? Może @mickpl jakiś szablonik dla społeczności? Każdy wyśle to będzie jakaś akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ecco: @Hektorrr @Antiax
Szanowny Panie Ministrze,
Doceniając to, że ma Pan na uwadze dobro rynku mieszkaniowego, zwracam się z uprzejmą prośbą, aby rozważyć nie tylko korzyści podmiotów zajmujących się obrotem nieruchomości, ale też konsumentów którzy z tego rynku mają korzystać, a w których znaczną większość interes ów program jawnie godzi. Godzi w konsumentów aktualnych tego rynku, ale też kładzie się cieniem na dorastających ludzi, którym próbuje Pan zafundować niechybne zwiększenie kosztów
  • Odpowiedz