Wpis z mikrobloga

Kanał 0 to w moim odczuciu największa porażka biznesowa Stanowskiego. Nawet pomimo sympatyzowania z PiS nie wydaje mi się, żeby chciał stworzyć content, który przyciąga przede wszystkim pisowsko-konfederacki ściek. O ile w KS lubiłem prowadzone przez niego programy, to tam ze względu na publikę i jej poziom już się nie przemogę, żeby cokolwiek oglądać #kanalzero
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: no nie, właśnie wy zostaniecie, ale to będą wyświetlenia na poziomie kilkudziesięciu tysięcy. Nie mówię, że to zły wynik, ale dla osoby o poglądach choćby centrowych ten kanał już wypada z orbity zainteresowań, a w to chyba celował Stanowski
  • Odpowiedz
@Diakrytyczny: Po dwóch miesiącach milion subów, milionowe wyświetlenia, 600k z samego yotutube. Debaty z zasięgami, wywiad z prezydentem czy ambasadorem Izreala. Stworzenie kolejnego projektu w postaci strony internetowej z newsami.
Mówimy o faktach, nie o Twoich odczuciach które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@Diakrytyczny: przeczytałem o porażce biznesowej dlatego napisałem kilka faktów aby ocenić biznes. Gdzie ja napisałem nie na temat? Jak chciał trafić w dany content? Po czy wnosisz, które programy? On ma na głowie potężnych sponsorów i zobowiązania.
  • Odpowiedz