Wpis z mikrobloga

"Ja nie chciałem mieć z tym środowiskiem nic wspólnego zanim partia konfederacja powstała. Przy okazji dementuje jedną z kłamstw, dezinformacji [...] nigdy z nimi (konfederacją) nie chciałem mieć nic wspólnego. Powiedziałem temu środowisku, by się ode mnie odczepiło, a wcześniej publicznie powiedziałem, że nie chce mieć nic wspólnego z polityką, nigdzie kandydować LATA wcześniej zanim Konfederacja w ogóle powstała". Tymczasem Ator lata wcześniej w 2015 zanim powstała konfederacja:

(Przy okazji przy tym materiale znowu pokazał jak wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia w kwestii benzyny E10, czy również ignorancją wobec nowego TVP zrównując go do tego samego czym było za kurskiego, gdzie nie ma żadnych wątpliwości, że to jest obecnie bardziej obiektywna telewizja, a nawet pojawiają się czasami antyrządowe materiały)

#ator #pracowniktvn #konfederacja #polityka
Counter-Cz3si0 - "Ja nie chciałem mieć z tym środowiskiem nic wspólnego zanim partia ...

źródło: maxresdefault

Pobierz
Counter-Cz3si0 - "Ja nie chciałem mieć z tym środowiskiem nic wspólnego zanim partia ...
  • 4
  • Odpowiedz
@Counter-Cz3si0: ale w sumie co cię w tym dziwi? Partia Korwin faktycznie była jako tako liberalna, a Korwina każdy traktował jak starego ekscentryka
Każdy rozumny w tym Ator obaczył jaką narodowo-katolicką szurską partią stała się Konfederacja bo wzięciu RN, Brauna Godek i innych
Wieloletni działacz partii Korwin Artur Dziambor też szybko się odłączył
  • Odpowiedz
@Mikson98: tyle, że on kłamie, że z tym środowiskiem nigdy nie miał nic wspólnego i nigdy nie chciał kandydować. Gdyby mówił, że raz startował z list korwina i do dzisiaj tego żałuje, że dał się namówić, już nie chce więcej tego samego błędu poprawiać, etc; to wtedy nie byłoby problemu.
  • Odpowiedz