Wpis z mikrobloga

@Mystogan: w niektórych krajach(w Szwajcarii bodajże) można jeździć dwoma furkami na tych samych blachach.
Ale słyszałem też, że niektórzy jeżdżą na przypale i liczą, że jakoś to będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
Jeszcze Lambo ma na tych samych tablicach XD nie no tu na pewno jakiś wał jest bo tego urusa ma od 4 lat a zdj tego Lambo ma 2 lata, a urusa widziałem wczoraj wraz z tym astonem, ciekawe…
Mystogan - Jeszcze Lambo ma na tych samych tablicach XD nie no tu na pewno jakiś wał ...

źródło: IMG_7480

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mystogan: Manipulační značky
Jako zelená převozní značka může být považována i manipulační značka určená především ke zkušebním, manipulačním nebo předváděcím jízdám dovozců, prodejců aut i autoservisům. Tyto automobily nejsou dosud registrované, ale mají schválenou technickou způsobilost k provozu
  • Odpowiedz
@Mystogan: żadna z tych tablic które pokazujesz nie jest prawdziwa, zwykłe #!$%@? z allegro. Przecież na lambo i Astonie są nawet czcionki niemieckie, litery CZ jako wyznazcnik kraju są za blisko siebie i są za duże. Na czarnym lambo czcionka jest ok ale to nawet nie tablica tylko naklejka, pytanie co jest z tyłu.
Druga sprawa że policja jak takie coś zobaczy to będą mieć w dupie
  • Odpowiedz
  • 0
@piekuo: łap zdjęcie tyłu i oceń proszę. Od 2020 roku jeździ na tych samych blachach bo widzę że już w 2020 pierwsze zdjęcia się pojawiły na necie jak jakiś car spotter zrobił, aż trudno mi uwierzyć że jeśli są lewe to że jeździ na nich od ponad 4 lat jeszcze na kilku innych autach… ciekawe
Mystogan - @piekuo: łap zdjęcie tyłu i oceń proszę. Od 2020 roku jeździ na tych samyc...

źródło: IMG_7515

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mystogan: z tyłu już wygląda normalnie, tylko jakby brakowało tych dwukolorowych naklejek ale zauważyłem że nie na wszystkich tablicach czeskich one są.
Zgaduje że jedno auto ma normalnie zarejestrowane na te tablice (obstawiam że Urusa), jedną tablice (legitną) przełożył do innego auta a drugą nielegitną dorobił sobie na allegro. Jakby znać czeską strone do sprawdzania tablic możnaby poznać które z tych auto ma te tablice przypisane, czesi raczej nie mają jednej
  • Odpowiedz
@Mystogan: @piekuo czeskie „tablice przekładalne” coś jak nasze czerwone próbne. Numer autentyczny, tablice dorobione po taniości żeby się nie brudzić z fizycznym przekładaniem. W szwajcarii mają podobne z magnesami żeby łatwiej przekładać
  • Odpowiedz