Wpis z mikrobloga

Według części niezadowolenia wykopków dotyczących głosowania rolników, co 5 mieszkaniec wsi to rolnik. Zatem pytanie kim Wy chcecie zmienić sytuację Polski skoro głosujecie cały czas na PiS-PO-Lewica? Według danych to młodzi zawalili głosowanie bo zostali w domu. Starsi ograli młodych i wybrali według swoich przekonań ponieważ to młodzi zostali w domach. Wieś jest niejednorodna tak jak samo rolnicy. Zatem czekam na odpowiedź.
#rolnictwo #gospodarka #miasto #polityka #wybory
  • 6
  • Odpowiedz
@MC_Bono: Dajcie głosować zdalnie to będzie frekwencja młodych - tak długo jak trzeba jechać do jakiegoś komitetu starych dziadów tak długo będzie słaba frekwencja młodych.

W ogólnokrajowych zawsze biorę zaświadczenie o prawie do głosowania i głosuję tam gdzie jestem akurat, w samorządowych się tak nie da więc nie chodzę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Balactatun: z drugiej strony może to i dobrze, skoro i tak tam nie mieszkasz to dlaczego miałbyś głosować? Ja mam dokładnie takie podjeście, nie wracam na samorządowe do mojej dziury gdzie za łepka mieszkałem. I nie będę latał po urzędach żeby się zameldować, więc nie głosuję.
Jak lewiatan chce frekwencji to niech zmodernizuje komunistyczne systemy biurokratyczne, a jak nie to dupa cicho.
  • Odpowiedz