Wpis z mikrobloga

@daftie123: najbliższy tydzień/dwa będzie kluczowy. Iran deklaruje odwet po ataku na ich ambasadę co było powodem niedawnych sporych spadków na giełdzie a zarazem wzrostu cen ropy. Pojawiła sie wiadomość, że w strefie gazy są postępy w rozmowach o zawieszenie broni. niestety żadna ze stron nie potwierdza tego. Ropa jednak zareagowała spadkiem. Ukraina jesli będzie coraz mocniej atakować rafinerie w Rosji to też będzie generować lekkie wzrosty ropy. Po drugiej stronie oceanu
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82 Izrael ruszył ropę o 2$ co mnie doprowadziło do zawału (nie wiedziałem o ataku), ale dalej grałem na krótko. Z tego co mi się wydaje to dzisiaj był odpowiedni moment do sprzedaży i przejście na longa w okolicach 84.75$
Jestem ciekaw czy zobaczymy ropę nizej w najbliższym czasie.
  • Odpowiedz
@widmo82: @daftie123 to co piszecie nie ma znaczenia, gruby i tak zrobi to co zobie zaplanowal. Izrael iran ruskie i inne newsy to tylko pretekst dla grubego aby zaczac to co chce osiagnac. Patrzcie na wykres i pomyslcie gdzie jest najwiecej stop loss, tam predzej czy puzniej dojdzie gruby bo tam jest latwa kasa
  • Odpowiedz