Wpis z mikrobloga

Koniec męczarni z t16, na serio one powinny działać na takiej zasadzie jak invitations, trudniejsza mapa = więcej fragmentów, bo to na serio jest nudne rollować kilkanaście razy jedną mapę, żeby dostać "normalne" mody, poza tym jak ktoś chce może za pomocą einhara je oneshotować, ale pewnie jutro to naprawią i będą ban hammery za ten abuse https://www.youtube.com/watch?v=sCEUfJ1U9g4

#pathofexile
Xollorenidbla - Koniec męczarni z t16, na serio one powinny działać na takiej zasadzi...

źródło: t16

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Cenwargh: fakt moja pomyłka, chodziło o t17. Sam einhar działa tak, że bierzesz nodkę mighty hunter i rollujesz mapę, aż trafisz unique monster deals 10% hp/es i dajesz scaraby, że pojawia się einhar + 2 scaraby od einhara na 5 dodatkowych red bestii, no i robisz powoli mapy, aż zabijesz 1 bestię i einhar wszystko czyści, bo on ma strasznie duże aoe, sam jedną mapę taką zrobiłem z godzinę temu, to
  • Odpowiedz
@Xollorenidbla: o! widze ze robisz challenge, powiesz mi czy trzeba robić ten challenge z 10k tierów map? czy mozna nie robić go i tego ostatniego bo reszta jest łatwiejsza?
  • Odpowiedz
@Dejwor: jeżeli masz dobry build to ten ostatni challenge i z 10k możesz olać, bo są 2 challenge, gdzie musisz spełnić warunki np. nie dostać od uber shapera z jego beama, bo tam praktycznie trzeba mieć dobry movement no i same fragmenty też są drogie, więc jak masz turbo silny build co oneshotuje bossy to możesz je olać, jak nie to trzeba niestety farmić
  • Odpowiedz
@Xollorenidbla: ja jestem tez kupywaczem challengy, w głównej mierze, mam dość przeciętny build, t16 alch na luzie robię i tyle mi starczy, jezeli bym olał 10k tier i ggg to jest jakis trudny challenge ktorego nie da sie kupic?
  • Odpowiedz