Wpis z mikrobloga

I teraz naprawdę nie wiem co zrobić w drugiej turze. Z jednej strony Jaca to menda jakich mało, ale kim jest Bodnar i jak będzie zarządzać miastem to nikt nie wie. Najbardziej cieszy 13% pisu xD

Ale z drugą turą nie mam pomysłu co zrobić. Naprawdę trudno mi oddać głos na kogoś tylko dlatego, że jest od Hołowni. Zwłaszcza, że Bodnar dostała poparcie Dutkiewicza, który to przecież "stworzył" Sutryka.

#wroclaw
  • 32
  • Odpowiedz
  • 1
@Iudex nie wiem czemu wynik PiSu ma cieszyć, skoro oni od zawsze nie mają tutaj czego szukać. A odnośnie Bodnar, to mam wrażenie że nawet jakby KO wystawiła menela spod żabki to i tak miałaby taki wynik. Ogólnie szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
  • 135
@Iudex: gorzej niż sutryk być nie może a trzeba też utrzeć nosa KO za to, że nie wystawiła porządnego kandydata chodź miała taką możliwość
  • Odpowiedz
  • 0
nie wiem czemu wynik PiSu ma cieszyć, skoro oni od zawsze nie mają tutaj czego szukać


@p3sman: W 2014 Stachowiak-Różecka była w drugiej turze, a w 2018 miała 27,5%. Więc zaliczyli zjazd na pysk.

Więc masz wybór pomiędzy na pewno złym, a być może dobrym.


@planarize: Złym i być może dobrym albo być może jeszcze gorszym ¯\(ツ)/¯

Wybór między "#!$%@? ale stabilnie" a "może być gorzej..."


@Ja_nusz: Wybór między
  • Odpowiedz
kim jest Bodnar i jak będzie zarządzać miastem to nikt nie wie


@Iudex: No i tak chyba trzeba myśleć: wiemy, że Sutryk będzie zarządzać #!$%@?, zwłaszcza na odchodnym, a jak będzie Bodnar – tego nie wiemy. Jest mała szansa, że lepiej niż Sutryk. A czy da się gorzej? Powątpiewam.
  • Odpowiedz
  • 0
Jaca już w 1 okazał się turbobucem i kubeł zimnej głowy na jego łeb się przyda


@Tommy__: To nie będzie kubeł zimnej wody, on będzie skończony.

u mnie w rodzinie była koalicja anty Sutrykowa. Padło na Bodnar - trudno niech będzie.


@MajoZZ: No, tylko strzał w ciemno kompletnie. Ona ma doświadczenie samorządowe na poziomie Rady Osiedla. Delikatnie mówiąć, to nie jest dobry mandat.

@planarize Nic mi po nim, bo naprawdę
  • Odpowiedz
  • 1
A czy da się gorzej? Powątpiewam


@Nick_Login: Jestem w stanie sobie wyobrazić znacznie gorsze rządy. Pewnie podejmę ryzyko, ale naprawdę wiem że to może wyglądać znacznie, znacznie gorzej.
  • Odpowiedz
@Iudex: A ja wątpię, żeby dało się jeszcze bardziej nie łatać dróg. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poszedłem zagłosować przeciw Jacy głównie dlatego, że niedawno kupiłem sobie wymarzony samochód, a teraz muszę jeździć po tym poligonie czołgowym. Było bardzo źle, względem Krakowa, 3 lata temu, gdy się tu przeprowadziłem, a jest dużo gorzej.
  • Odpowiedz
@Iudex: no cóż, nie można pobłażać ludziom którzy nie wykorzystali danej szansy. Czas na zmiany. Kubeł zimnej wody i następnym razem pójdzie po rozum do głowy.
  • Odpowiedz
@Iudex: @Riiuku nad Bodnarową wisi afera z jej mężem, wiec różnie z czasem może być.
Ale tak, PO się skompromitowało. Wrocławskie struktury chciały wystawić kandydata przeciw Jacy, to z centrali przyszedł zakaz. #!$%@? wie dlaczego w sumie, skoro Jaca jest niepopularny. Przecież jakby mu odjąć poparcie KO to kto wie, czy kandydat KO i Bodnarowa do drugiej tury by nie weszli, a Jaca dziś pakowałby już mandżur. Bezsens totalny.
Zresztą sama
  • Odpowiedz
@Iudex: może będzie debata i na jej podstawie. Pamiętaj że w wyborach nie musisz głosować za tym kogo bardziej popierasz, możesz przeciw temu kogo bardziej się obawiasz XD
  • Odpowiedz