Wpis z mikrobloga

@Dawul: no ja się nawet nie łudziłem, 3D i kandydat Pecka to był jakiś żart, jego kampania to było odpowiadanie na pytania a,b,c które wysyłało trójmiasto.pl, innych aktywności pana kardiologa nie odnotowałem. PIS i ich wewnętrzne tarcia i wystawienie Rakowskiego, który nawet nie był miejskim radnym a dał się poznać jako organizator autokarów na demonstracje w obronie TVP, nie lubię Kacperka, ale na bank by wykręcił kilka %wiecej niż Rakowski (który
  • Odpowiedz
  • 0
@raster44: też się dziwię, że nie wystawił nikt porządnego kandydata tutaj, biorąc pod uwagę, co Dulkiewiczowa robi z tym miastem.

Swoją drogą kandydatura Rakowskiego wyglądała komicznie, biorac pod uwagę jak wyglądała sporą część plakatow kandydatów na radnych z PiS, okreslonych jako drużyna Płażyńskiego, a nie Rakowskiego.

Niemniej jednak miałem cicha nadzieję, że Dulkiewiczowa dostanie chociaż te 49% i potraktuje to jak jakieś ostrzeżenie, a tak to dalej może mieć wszystkich gdzieś
  • Odpowiedz
@Dawul: weź pod uwagę, że u nas nie działają żadne ruchy miejskie jak w Warszawie czy Krakowie. Wszystkie media które są anty wobec władzy lokalnej w jakiś sposób powiązane są z PiSem a przez to nie uchodzą za niezależne. Czy realnie przychodzi Ci na myśl jakieś nazwisko, które nawet przy zajebistej kampanii wykreciloby wynik na poziomie ok.25% Dużą nadzieję pokładałem w starcie Wałęsy w 2018, nie ze względu na jakąś sympatię
  • Odpowiedz
@Dawul: w Gdańsku zwłaszcza, nawet jakby wygrał ktoś inny, to rada miasta przepycha swoje projekty. W zasadzie prezydent jest tylko szefem urzędu miasta.
  • Odpowiedz